0

  O nás

  Nedistribuujeme len príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety. Distribuujeme aj dobrý pocit a zážitok zo spolupráce. 

     

  „Inovácie oddeľujú lídrov od nasledovateľov.“ Tento citát od vizionára Stevea Jobsa sa stal súčasťou našej DNA už od začiatku existencie v roku 2013. Preto sme sa nikdy neuspokojili s tým, čo stačí konkurencii a vždy sme prichádzali s novými produktmi aj prístupom.

     

  Značky, ktoré distribuujeme v súčasnosti už v 3 krajinách, sme vždy starostlivo vyberali so zreteľom na kvalitu a prémiovosť. Nenechali sme sa zlákať lacnejšou ani jednoduchšou cestou „no-name“ produktov  pochybnej kvality. Pri distribuovaných značkách rokujeme zásadne priamo s výrobcom – jedine tak vieme garantovať najlepšiu možnú cenu a dostupnosť pre našich odberateľov.

  Rýchla dostupnosť tovaru je podporená aj našimi vlastnými skladovými zásobami. Produkty tak skutočne cestujú od nás k vám a nie z „externého skladu“ na druhej strane planéty.

      

  Sme zvyknutí pracovať s náročnými odberateľmi a z každej výzvy máme radosť. Dokážeme podporiť váš predaj značkovým regálom alebo marketingovým programom, zariadiť branding produktov a merchadising či pripraviť pre vás planogram na mieru. Prozákaznícky prístup pre nás nie je len frázou do brožúry, my ním žijeme.

     

  Priemer nestačí, chcete viac. Chcete FixDistribution.

  Declaration of conformity   

  Sofistikovanosť. Precízne vyhotovenie. Štýl.

  Spoločnosť SBS bola založená v talianskej provincii Novara v roku 1994.

  Dnes je medzinárodne uznávanou dominantou ponúkajúcou unikátne príslušenstvo pre smartfóny, počítače a tablety. Jej produkty nám umožňujú spájať záujmy v rôznych oblastiach aktívneho životného štýlu.

  Reprezentujú spojenie štýlového talianskeho dizajnu a funkčnú rozmanitosť - kombináciu určenú pre jednotlivca, ktorý si dopraje to najlepšie na trhu.

  PanzerGlass logo

  Inovácia. Rezistencia. 100% Ochrana.

  Dánska značka PanzerGlass ponúka neprekonateľnú ochranu obrazoviek v celosvetovom meradle už od roku 2013. S veľkým produktovým portfóliom - pokrývajúcim chrániče obrazoviek pre smartfóny, tablety a smartwatches – vám pomôže chrániť prakticky všetky modely mobilných zariadení. Kontinuálna snaha o vývoj značky a prekonávanie stupňov kvality – to je neustála investícia zo strany PanzerGlass, aby si dokázala zabezpečiť pokrok a udržať si pozíciu popredného svetového poskytovateľa kvalitných chráničov obrazoviek.

  iDeal of Sweden logo

  Švédsky dizajn. Kvalita. Trend.

  V portfóliu spoločnosti iDeal of Sweden nájdete funkčné módne puzdrá, kryty telefónov a peňaženky pre väčšinu modelov mobilných telefónov už od roku 2013.

  Dokonalo navrhnuté, ručne vyrábané výrobky sú vytvárané z precízne vybratých materiálov – kombinujú sofistikovaný švédsky dizajn a prvotriednu kvalitu. Ak sa rozhodnete pre značku iDeal Of Sweden, môžete očakávať, že dostanete produkt, ktorý nielenže ochráni váš telefón, ale urobí ho aj módnym a štýlovým.

  Všetky produkty od tejto značky sú vzájomne kompatibilné v duchu "iDeal Concept", čo znamená, že môžete kombinovať tematické módne príslušenstvo v závislosti od nálady alebo príležitosti.

             

  Otterbox logo

  Dizajn. Odolnosť. Aktívny životný štýl.

  Vitajte vo svete OtterBox, vo svete „nepriestrelných viest“ pre vaše mobily a tablety. Táto unikátna značka sa už od roku 1998 profiluje ako jeden z najuznávanejších výrobcov ochranných puzdier na svete inšpirovaný dynamickým životným štýlom. Jeho výrobky sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a precíznym dizajnovým vyhotovením. Zvýraznite svoj osobitý štýl výberom farieb, výrazných grafík a exkluzívnych dizajnérskych vzorov.