0

  Výhody spolupráce

  Prečo nakupovať vo FixDistribution?

  Len dobrá cena dnes nestačí. Vo FixDistribution to vieme. Čo teda môžete očakávať navyše, keď sa rozhodnete stať sa našim obchodným partnerom?

  Predávame len kvalitné produkty

  Produkty v našej ponuke sú od najlepších firiem v segmente. Tie sú známe používaním kvalitných materiálov a vlastnými vývojovými centrami, ktoré pravidelne inovujú celý trh. S dodávateľmi osobne rokujeme a všetky produkty prechádzajú našim výberom.

  Máme veľký výber okamžite dostupných produktov

  Všetok tovar, ktorý v našom obchode vidíte označený ako „Skladom,“ máme fyzicky k dispozícii. Ide o náš vlastný sklad na území Slovenska, z ktorého expedujeme tovar priamo k vám. Vaše regály tak nikdy neostanú prázdne.

  Tovar dodáme rýchlo

  Na trhu pôsobíme už dlho, a tak sme dokázali oddeliť zrno od pliev aj v oblasti doručovania tovaru. Spolupracujeme s overenými kuriérskymi a prepravnými spoločnosťami, ktoré si vedia spoľahlivo plniť svoje záväzky.

  Partnerom poskytujeme prémiové služby

  Vieme, že je pre váš biznis dôležité vzniknuté problémy riešiť veľmi rýchlo. Reklamácie preto posudzujeme a riešime prakticky okamžite. Vždy trvajú len toľko, koľko je bezpodmienečne nutné, bez zdržiavania z našej strany.

  Staráme sa aj o stále aktuálny tovar na vašich pultoch. Ak napríklad nejaký tovar prestane byť v čase aktuálny, vykúpime ho späť a dodáme vám nový. To všetko podľa planogramu, s ohľadom na skutočný záujem vašich zákazníkov.

  Robíme pre vás analýzy predajov

  Pri vypracovávaní planogramov na mieru vychádzame z reálnych analýz vašich predajov. Posudzujeme množstvo parametrov, aby sme vedeli čo, kedy a ako vaši zákazníci nakupujú. Na základe toho pri objednávaní tovaru nemusíte len hádať, ale kupovať len to, čo chcú vaši zákazníci.

  Poskytneme stojany a regály

  Kvalitná prezentácia je rovnako dôležitá, ako kvalitný produkt. Aby všetko dokonale ladilo, dodáme vám stojany a regály šité na mieru predávaným produktom. Vaša ponuka sa tak zákazníkom ukáže doslova v najlepšom svetle. Tak, ako to zamýšľal výrobca produktov.

  Dodržiavame výrobcom stanovené MOC

  Nesnažíme sa získať výhodu úpravou výrobcom stanovených cien. Hráme fér. Vy si tak môžete byť istí, že cesta produktu od výrobcu k vám je priama a bez cenových úprav.