0

  Tento produkt je skrytý na internete

  dbramante1928 - Puzdro Iceland Pro s MagSafe pre iPhone 13, transparentná

  db28 - Pu Iceland P s MS pre iPh 13, tran

  End of Life

  Výrobca
  dbramante1928
  Kód
  IM61CL001468
  EAN
  5711428014689

   Podrobnosti o produkte

    

   Puzdro Iceland Pro spoločnosti dbramante1928 vyrobené zo 100% recyklovaného plastu. Je kompatibilné s technológiou MagSafe. Disponuje štíhlym dizajnom, ochráni vaše zariadenie pred nárazmi a skvelo sa prispôsobí jeho tvaru. Puzdro bolo vytvorené v 100% uhlíkovo neutrálnej továrni. Vďaka tomu je nie len šetrné k prírode, ale naďalej zachováva svoju kvalitu, ochranné vlastnosti, dizajn a funkčnosť. Puzdro Iceland nielenže poskytuje pre vaše zariadenie skvelú ochranú pred poškodením pri náraze, ale zabezpečuje aj antibakteriálnu ochranu, ktorá pomáha udržiavať vaše puzdro hygienicky čisté. Okrem toho je absolútne priehľadné a odolné voči UV žiareniu. Nemusíte sa tak obávať jeho postupného žltnutia. Vďaka materiálu, z ktorého je puzdro vyrobené, je aj úplne recyklovateľné. Po skončení jeho životného cyklu ho jednoducho stačí vložiť do príslušnej nádoby pre recyklovateľný odpad. Balenie je vyrobené rovnako z ekologických a prírodu šetrných materiálov. dbramante1928 vyrába produkty špičkovej kvality, rešpektujúc základné hodnoty pevnosti, trvácnosti, funkčnosti a štýlu. Produkty sú navrhnuté v Dánsku a vyrábané kvalifikovanými remeselníkmi, používajúc tie najlepšie a najkvalitnejšie materiály.

    

   Vlastnosti:

   • Vytvorené v 100% uhlíkovo neutrálnej továrni
   • Vyrobené zo 100% recyklovateľného plastu
   • Absolútne priehľadné
   • Odolné proti nárazu a prispôsobí sa tvaru
   • Kompatibilné s technológiou MagSafe
   • Štíhly dizajn
   • Odolné voči UV žiareniu - žiadne žltnutie
   • Vhodné na bezdrôtové nabíjanie
      

   Spoločnosť

   Spoločnosť dbramante1928 navrhuje, tvorí a vyrába nádherné ručne vyrábané produkty distribuované po celom svete. Okrem toho spoločnosť podporuje Dánsku charitatívnu organizáciu LittleBigHelp, ktorá sa snaží vytvárať lepšie príležitosti pre ženy a deti v Západnom Bengálsku v Indii. Práve v tejto oblasti má sídlo továreň spoločnosti dbramante1928, pravdepodobne jediný výrobca full-grain kože na svete so 100% neutrálnou produkciou CO2. Spoločnosť tak nedodržiava len etické a sociálne požiadavky svojich zamestnancov, ale dbá aj na životné prostredie využívaním obnoviteľnej energie a tradičných metód výroby.

      

   Všetky výrobné procesy spoločnosti dbramante1928 majú certifikát REACh. Ten zaručuje reguláciu používania škodlivých látok, zabezpečuje ich obmedzenie pri výrobe tovaru a vylúčenie potenciálnych hrozieb pre zdravie a životné prostredie. Okrem toho spoločnosť postupuje v zvyšovaní ekologickej efektívnosti podľa normy ISO 14001 a BSI 9001.

      

   Materiály

   Spoločnosť dbramante1928 kladie veľký dôraz na ekológiu, preto svoje puzdra vyrába výlučne zo 100% recyklovaného plastu alebo biologicky rozložiteľných materiálov, ktoré neobsahujú plasty, BPA, kadmium alebo olovo. Produkty spoločnosti dbramante1928 sú plne certifikované. Zaručujú zachovávanie všetkých vlastností ako sú nárazuvzdornosť a skvelé prispôsobenie sa krivkám telefónu pre všetky produkty vyrobené z recyklovateľných alebo recyklovaných materiálov.

      

   Recyklovaný materiál

   Cieľom spoločnosti dbramante1928 je odbremeniť prírodu od prívalu plastov a eliminovať tvorbu nepotrebných plastov. Jej filozofiou je premena jednorazového produktu na produkt s viacnásobným použitím. Preto spoločnosť dbramante1928 tieto puzdrá vyrába zo 100% obnoveného a recyklovaného plastu. Vďaka tomu skvelo prispievajú k ochrane nie len vášho smartfónu, ale aj životného prostredia a planéty. Všetky recyklované produkty sú overené systémom GRS (Global Recycle Standard) - dobrovoľným produktovým štandardom na sledovanie a overovanie obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku. Vďaka certifikácii GRS si môžete byť istí, že produkty spoločnosti dbramante1928 majú overenú certifikáciu obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku a zároveň overenú certifikáciu zodpovedných sociálnych, environmentálnych a chemických postupov pri ich výrobe.

      

   100% recyklovateľnosť

   Puzdro po skončený svojho životného cyklu stačí uložiť do odpadkového koša určeného na recyklovaný plast a zabezpečiť tak jeho opätovné využitie. Všetky puzdrá sa dodávajú v ekologických, trvalo udržateľných baleniach, vyrobených z prírodného, recyklovateľného papiera s použitím rastlinného atramentu a lepidla obsahujúce prírodné zložky.

      

   Parametre

   Farba transparentná

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 13
   Materiál recyklovaný plast
   Technológie Kompatibilný s MagSafe
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Recyklované

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 2.5 cm

   Rozmer y: 11.7 cm

   Rozmer z: 20.7 cm

   Hmotnosť: 0.08 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia