0

  dbramante1928 - Puzdro Monaco s MagSafe pre iPhone 15 Pro, night black

  db28 - P Monaco s MagS pre iP 15 Pro,nbl

  Novinka

  Výrobca
  dbramante1928
  Kód
  MO61NIBL1855
  EAN
  5711428018557
  Vaša cena bez DPH
  24.99 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.99 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

    

   Puzdro Monaco spoločnosti dbramante1928 zo 100% recyklovaného plastu. Toto ekologické, ultratenké a štýlové puzdro bude skvelo chrániť váš telefón a zároveň aj životné prostredie. Puzdro Monaco je kompatibilné so systémom MagSafe. Skvelo sa prispôsobí krivkám vášho zariadenia a umožní bezproblémový prístup ku všetkým portom a ovládaniu. Vďaka použitým materiálom, ktoré sú obnovené a recyklované, je puzdro úplne recyklovateľné. Puzdro Monaco bolo navrhnuté v Dánsku spoločnosťou Climate Positive Company. Je šetrné k životnému prostrediu a vyrobené bez kompromisov v oblasti kvality, ochrany, dizajnu alebo funkčnosti.

    

   Vlastnosti:

   • Šetrné k životnému prostrediu
   • Vyrobené z recyklovaného plastu, 100% recyklovateľné
   • Štíhle puzdro kompatibilné s MagSafe
   • Ochrana pred nárazom, protišmykový povrch a bezproblémový prístup k tlačidlám
   • Kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním
   • Zvýšené okraje chránia fotoaparát a obrazovku
      

   Spoločnosť

   Spoločnosť dbramante1928 navrhuje, tvorí a vyrába nádherné ručne vyrábané produkty distribuované po celom svete. Okrem toho spoločnosť podporuje Dánsku charitatívnu organizáciu LittleBigHelp, ktorá sa snaží vytvárať lepšie príležitosti pre ženy a deti v Západnom Bengálsku v Indii. Práve v tejto oblasti má sídlo továreň spoločnosti dbramante1928, pravdepodobne jediný výrobca full-grain kože na svete so 100% neutrálnou produkciou CO2. Spoločnosť tak nedodržiava len etické a sociálne požiadavky svojich zamestnancov, ale dbá aj na životné prostredie využívaním obnoviteľnej energie a tradičných metód výroby.

      

   Všetky výrobné procesy spoločnosti dbramante1928 majú certifikát REACh. Ten zaručuje reguláciu používania škodlivých látok, zabezpečuje ich obmedzenie pri výrobe tovaru a vylúčenie potenciálnych hrozieb pre zdravie a životné prostredie. Okrem toho spoločnosť postupuje v zvyšovaní ekologickej efektívnosti podľa normy ISO 14001 a BSI 9001.

      

   Materiály

   Spoločnosť dbramante1928 kladie veľký dôraz na ekológiu, preto svoje puzdra vyrába výlučne zo 100% recyklovaného plastu alebo biologicky rozložiteľných materiálov, ktoré neobsahujú plasty, BPA, kadmium alebo olovo. Produkty spoločnosti dbramante1928 sú plne certifikované. Zaručujú zachovávanie všetkých vlastností ako sú nárazuvzdornosť a skvelé prispôsobenie sa krivkám telefónu pre všetky produkty vyrobené z recyklovateľných alebo recyklovaných materiálov.

      

   Recyklovaný materiál

   Cieľom spoločnosti dbramante1928 je odbremeniť prírodu od prívalu plastov a eliminovať tvorbu nepotrebných plastov. Jej filozofiou je premena jednorazového produktu na produkt s viacnásobným použitím. Preto spoločnosť dbramante1928 tieto puzdrá vyrába zo 100% obnoveného a recyklovaného plastu. Vďaka tomu skvelo prispievajú k ochrane nie len vášho smartfónu, ale aj životného prostredia a planéty. Všetky recyklované produkty sú overené systémom GRS (Global Recycle Standard) - dobrovoľným produktovým štandardom na sledovanie a overovanie obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku. Vďaka certifikácii GRS si môžete byť istí, že produkty spoločnosti dbramante1928 majú overenú certifikáciu obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku a zároveň overenú certifikáciu zodpovedných sociálnych, environmentálnych a chemických postupov pri ich výrobe.

      

   100% recyklovateľnosť

   Puzdro po skončený svojho životného cyklu stačí uložiť do odpadkového koša určeného na recyklovaný plast a zabezpečiť tak jeho opätovné využitie. Všetky puzdrá sa dodávajú v ekologických, trvalo udržateľných baleniach, vyrobených z prírodného, recyklovateľného papiera s použitím rastlinného atramentu a lepidla obsahujúce prírodné zložky.

      

   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 15 Pro
   Materiál recyklovaný plast
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Recyklované, MagSafe

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia