0

  dbramante1928 - Puzdro Roskilde s MagSafe pre iPhone 15 Plus, tan

  db28 - P Roskilde s MS pre iPh 15 Pl,tan

  Aktívny

  Výrobca
  dbramante1928
  Kód
  RO67GT001891
  EAN
  5711428018915
  Vaša cena bez DPH
  37.49 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  44.99 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

    

   Puzdro Roskilde značky dbramante1928 je tenké kožené puzdro kompatibilné s bezdrôtovou technológiou nabíjania MagSafe. Je ideálne pre tých, ktorí hľadajú nadčasové a zároveň moderné puzdro s optimálnymi ochrannými vlastnosťami. Puzdro je vyrobené ručne z odolnej full-grain kože, ako aj z recyklovaných materiálov, takže svoj telefón a našu planétu môžete chrániť štýlovo. Keďže full-grain koža časom získa krásnu patinu, máte úžasné puzdro na dlhé roky. Vnútorný kryt je vyrobený z recyklovaných a recyklovateľných materiálov, ktoré disponujú certifikátom GRS. Podšívka z mikrovlákna zas poskytuje dodatočnú ochranu proti poškriabaniu vášho zariadenia. dbramante1928 vyrába produkty z pravej kože špičkovej kvality, rešpektujúc základné hodnoty pevnosti, trvácnosti, funkčnosti a štýlu. Výrobky sú navrhnuté v Dánsku a ručne vyrábané kvalifikovanými remeselníkmi, používajúc tie najlepšie materiály a najkvalitnejšiu indickú kožu.

    

   Vlastnosti:

   • Ručne vyrobené kožené puzdro z full-grain kože
   • Vnútorný kryt vyrobený z recyklovaných a recyklovateľných materiálov s certifikátom GRS
   • Zabudovaný magnet MagSafe pre bezdrôtové nabíjanie
   • Podšívka z mikrovlákna poskytuje dodatočnú ochranu proti poškriabaniu a pádom
   • Ochrana proti nárazu 1,2 m
   • Mäkké na dotyk a časom si vytvára prirodzenú patinu
      

   Spoločnosť

   Spoločnosť dbramante1928 navrhuje, tvorí a ručne vyrába elegantné produkty, ktoré distribuuje po celom svete. Spoločnosť zároveň podporuje Dánsku charitatívnu organizáciu LittleBigHelp, ktorej cieľom je vytvárať lepšie životné podmienky pre ženy a deti v Západnom Bengálsku v Indii. Práve v tejto oblasti má sídlo továreň spoločnosti dbramante1928, pravdepodobne jediný výrobca full-grain kože na svete s nulovou produkciou CO2.

   Spoločnosť tak dodržiava nie len etické a sociálne požiadavky svojich zamestnancov, ale dbá aj na životné prostredie využívaním obnoviteľnej energie a tradičných metód výroby.

          

   Či už sa jedná o módnu radu MODE, kolekciu, ktorú s láskou vytvorili kvalifikovaní remeselníci z kože Saffiano so súčasnými sezónnymi farbami, o radu AVENUE s moderným vzhľadom a kombináciou polyesteru a kože, o radu Exclusive s krásnym vzorom pebbled-grain alebo o nadčasovú radu Classic dbramante1928, každý produkt je vyrobený ručne bez uhlíkovej stopy. Najkvalitnejšie materiály, ktoré spoločnosť používa pri výrobe, vám dodajú skutočný luxus do života.

      

   Všetky výrobné procesy spoločnosti dbramante1928 majú certifikát REACh - ten zaručuje reguláciu používania škodlivých látok, zabezpečuje ich obmedzenie pri výrobe a vylučuje vznik potenciálnych hrozieb pre zdravie a životné prostredie. Okrem toho spoločnosť postupuje v zvyšovaní ekologickej efektívnosti podľa noriem ISO 14001 a BSI 9001.

      

   Materiál

   Koža je vysoko odolný materiál, ktorý časom elegantne „starne“ a v porovnaní s inými materiálmi vytvára na povrchu patinu, čo dáva všetkým produktom z full-grain kože dlhší životný cyklus, životnosť a jedinečný vzhľad.

    

   Celozrnná „Full-grain“ koža je najkvalitnejší typ kože. Spoločnosť dbramante1928 využíva tú najpevnejšiu vrchnú vrstvu kože, ktorá je 100% prírodného pôvodu a je veľmi odolná. Práve to ju robí ideálnou pre výrobu prémiového luxusného príslušenstva, ktoré vám vydrží celý život.

      

   Čo je Full-grain koža?

   Prírodná koža, ktorá neprešla brúsením, leštením alebo inou úpravou odstraňujúcou akékoľvek nedostatky, sa nazýva celozrnná koža. Je najtrvanlivejšia a najpevnejšia zo všetkých druhov koží, pretože zachováva najhustejšiu vrstvu nachádzajúcu sa tesne pod srsťou. To jej dodáva priedušnosť a vysokú odolnosť pred opotrebením.

   Táto koža si postupom času vytvorí krásnu a jedinečnú patinu. Akýkoľvek výrobok, ktorý je vystavený extrémnemu namáhaniu a opotrebovaniu vydrží dlhšie, ak je vyrobený z tejto ful-grain kože.

      

   Recyklovaný materiál

   Cieľom spoločnosti dbramante1928 je odbremeniť prírodu od prívalu plastov a eliminovať tvorbu nepotrebných plastov. Jej filozofiou je premena jednorazového produktu na produkt s viacnásobným použitím. Preto spoločnosť dbramante1928 tieto puzdrá vyrába zo 100% obnoveného a recyklovaného plastu. Vďaka tomu skvelo prispievajú k ochrane nie len vášho smartfónu, ale aj životného prostredia a planéty. Všetky recyklované produkty sú overené systémom GRS (Global Recycle Standard) - dobrovoľným produktovým štandardom na sledovanie a overovanie obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku. Vďaka certifikácii GRS si môžete byť istí, že produkty spoločnosti dbramante1928 majú overenú certifikáciu obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku a zároveň overenú certifikáciu zodpovedných sociálnych, environmentálnych a chemických postupov pri ich výrobe.

      

   Environmentálna udržateľnosť výroby materiálu

   Spoločnosť dbramante1928 venuje veľkú pozornosť udržateľnosti materiálov. Surová koža, ktorá je používaná pri výrobe produktov tejto značky, je vedľajším produktom z mäsového a mliekarenského priemyslu. Táto koža sa zbytočne nevyhadzuje, ale je využitá práve na výrobu elegantných a odolných produktov značky dbramante1928. Spoločnosť týmto spôsobom predlžuje životný cyklus vedľajšieho produktu a vytvára udržateľnú hodnotu. Spoločnosť dbramante1928 tiež deklaruje, že žiadna z koží používaných na výrobu ich produktov nepochádza z hovädzieho dobytka chovaného na surové kože.

      

   Parametre

   Farba svetlá hnedá

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 15 Plus
   Materiál koža
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Kompatibilné s technológiou MagSafe

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 2 cm

   Rozmer y: 11.7 cm

   Rozmer z: 20.7 cm

   Hmotnosť: 0.076 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia