0

  dbramante1928 - Puzdro Greenland pre Samsung Galaxy A53, pacific blue

  db28 - P Greenland pre Galaxy A53, pcb

  Aktívny

  Výrobca
  dbramante1928
  Kód
  GL53PABL1513
  EAN
  5711428015136
  Vaša cena bez DPH
  16.66 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.99 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

    

   Puzdro Greenland spoločnosti dbramante1928 zo 100% recyklovaného plastu. Toto ekologické puzdro nielenže poskytuje pre vaše zariadenie skvelú ochranú pred poškodením pri náraze, ale zabezpečuje aj antibakteriálnu ochranu, ktorá pomáha udržiavať vaše puzdro hygienicky čisté. Puzdro je ekologické a šetrné k prírode, no zároveň štýlové a dizajnovo nekompromisné. Skvelo sa prispôsobí krivkám vášho zariadenia a umožní bezproblémový prístup ku všetkým portom a ovládaniu. Poskytuje aj možnosť bezdrôtového nabíjania. Vďaka materiálu, z ktorého je puzdro vyrobené, je aj úplne recyklovateľné. Po skončení jeho životného cyklu ho jednoducho stačí vložiť do príslušnej nádoby pre recyklovateľný odpad. Spoločnosť dbramante1928 vyrába produkty špičkovej kvality, rešpektujúc základné hodnoty pevnosti, trvácnosti, funkčnosti a štýlu. Produkty sú navrhnuté v Dánsku a vyrábané kvalifikovanými remeselníkmi, používajúc tie najlepšie a najkvalitnejšie materiály.

      

   Spoločnosť

   Spoločnosť dbramante1928 navrhuje, tvorí a vyrába nádherné ručne vyrábané produkty distribuované po celom svete. Okrem toho spoločnosť podporuje Dánsku charitatívnu organizáciu LittleBigHelp, ktorá sa snaží vytvárať lepšie príležitosti pre ženy a deti v Západnom Bengálsku v Indii. Práve v tejto oblasti má sídlo továreň spoločnosti dbramante1928, pravdepodobne jediný výrobca full-grain kože na svete so 100% neutrálnou produkciou CO2. Spoločnosť tak nedodržiava len etické a sociálne požiadavky svojich zamestnancov, ale dbá aj na životné prostredie využívaním obnoviteľnej energie a tradičných metód výroby.

      

   Všetky výrobné procesy spoločnosti dbramante1928 majú certifikát REACh. Ten zaručuje reguláciu používania škodlivých látok, zabezpečuje ich obmedzenie pri výrobe tovaru a vylúčenie potenciálnych hrozieb pre zdravie a životné prostredie. Okrem toho spoločnosť postupuje v zvyšovaní ekologickej efektívnosti podľa normy ISO 14001 a BSI 9001.

      

   Materiály

   Spoločnosť dbramante1928 kladie veľký dôraz na ekológiu, preto svoje puzdra vyrába výlučne zo 100% recyklovaného plastu alebo biologicky rozložiteľných materiálov, ktoré neobsahujú plasty, BPA, kadmium alebo olovo. Produkty spoločnosti dbramante1928 sú plne certifikované. Zaručujú zachovávanie všetkých vlastností ako sú nárazuvzdornosť a skvelé prispôsobenie sa krivkám telefónu pre všetky produkty vyrobené z recyklovateľných alebo recyklovaných materiálov.

      

   Recyklovaný materiál

   Cieľom spoločnosti dbramante1928 je odbremeniť prírodu od prívalu plastov a eliminovať tvorbu nepotrebných plastov. Jej filozofiou je premena jednorazového produktu na produkt s viacnásobným použitím. Preto spoločnosť dbramante1928 tieto puzdrá vyrába zo 100% obnoveného a recyklovaného plastu. Vďaka tomu skvelo prispievajú k ochrane nie len vášho smartfónu, ale aj životného prostredia a planéty. Všetky recyklované produkty sú overené systémom GRS (Global Recycle Standard) - dobrovoľným produktovým štandardom na sledovanie a overovanie obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku. Vďaka certifikácii GRS si môžete byť istí, že produkty spoločnosti dbramante1928 majú overenú certifikáciu obsahu recyklovaných materiálov vo výrobku a zároveň overenú certifikáciu zodpovedných sociálnych, environmentálnych a chemických postupov pri ich výrobe.

      

   100% recyklovateľnosť

   Puzdro po skončený svojho životného cyklu stačí uložiť do odpadkového koša určeného na recyklovaný plast a zabezpečiť tak jeho opätovné využitie. Všetky puzdrá sa dodávajú v ekologických, trvalo udržateľných baleniach, vyrobených z prírodného, recyklovateľného papiera s použitím rastlinného atramentu a lepidla obsahujúce prírodné zložky.

      

   Parametre

   Farba modrá

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy A53
   Materiál recyklovaný plast
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Recyklované

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 2 cm

   Rozmer y: 11.7 cm

   Rozmer z: 20.7 cm

   Hmotnosť: 0.09 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia