0

  Music Hero - Bluetooth slúchadlá TWS Beat, 300 mAh nabíjacie puzdro, biela

  MH - Blt slúchadlá TWS, 300 mAh, biela

  Bestseller

  300 mAh

  Výrobca
  sbs
  Kód
  MHTWSBEATBTW
  EAN
  8018417298547
  Vaša cena bez DPH
  20.83 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  24.99 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

    

   Bezdrôtové slúchadlá Music Hero spoločnosti SBS vybavené praktickým nabíjacím puzdrom, funkciou automatického zapínania a vypínania a multifunkčným tlačidlom pre ovládanie hudby a vybavovanie telefonických hovorov.

    

   Bezdrôtové pripojenie

   Bezdrôtové slúchadlá TWS Beat sú vybavené technológiou TWS (True Wireless Stereo). Vďaka tomu sa navzájom párujú bez potreby káblového pripojenia a zároveň sa pripájajú aj k vášmu telefónu. Prostredníctvom technológie Bluetooth sa zas zaisťuje optimálna kompatibilita s rôznymi zariadeniami.

      

   Nabíjanie

   Pokiaľ je slúchadlá potrebné nabiť, alebo ich len jednoducho práve nepotrebujete používať, stačí ich uložiť do praktického nabíjacieho puzdra, kde má každé slúchadlo vyhradený svoj vlastný príslušný slot. Nabíjacie puzdro má kapacitu 300 mAh a nabíja sa pomocou Micro USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

    

   Automatické zapínanie

   Slúchadlá TWS Beat sú vždy pripravené na používanie. Stačí ich jednoducho vybrať z puzdra a vložiť do uší. Slúchadlá sa ihneď zapnú automaticky.

    

   Hudba a telefonické hovory

   Slúchadlá sú vybavené multifunkčným tlačidlom na ovládanie hudby alebo vybavovanie telefonických hovorov. Vďaka tomu môžete bez problémov prehrávať a pozastaviť skladbu, upraviť jej hlasitosť, prijať alebo odmietnuť hovor a znovu vytočiť posledné číslo. Môžete tiež aktivovať funkciu hlasového asistenta. Slúchadlá tak vďaka tejto funkcií tvoria základné príslušenstvo pre každého moderného človeka, ktorý je neustále v pohybe.

      

   Komfort

   Slúchadlá TWS Beat disponujú moderným, ergonomickým dizajnom semi in-ear s extrémne nízkou hmotnosťou. Vďaka týmto vlastnostiam sú veľmi príjemné a pohodlné aj počas celodenného používania.

    

   Vlastnosti:

  • Bluetooth V 5.0
  • Stereo
  • Integrovaný duálny mikrofón
  • Technológia:, TWS
  • Dotykové ovládanie hudby a hovorov
  • Doba používania: 2,5 hod
  • Doba nabíjania: 1,5 hod
  • Pohotovostný režim: 24 hod
  • Kapacita batérie nabíjacieho puzdra: 300 mAh
  • Súčasťou balenia je nabíjací kábel Micro USB
  •    

   SBS – sofistikovanosť, precízne vyhotovenie, štýl

   Spoločnosť SBS bola založená v talianskej provincii Novara v roku 1994. Dnes je medzinárodne uznávanou dominantou ponúkajúcou unikátne príslušenstvo pre smartfóny, počítače a tablety. Hlavnou filozofiou spoločnosti sú inovácie a služba zákazníkom, čo ju neskôr viedlo k vývoju rôznych radov príslušenstva, najskôr v oblasti ochrany smartfónov a krátko nato v oblastiach ako audio, šport fotografia, hry a aplikácie, kde demonštruje svoju schopnosť vytvárať hodnotný obsah pomocou digitálneho prístupu. Vďaka tomu umožňuje spájať záujmy v rôznych oblastiach aktívneho životného štýlu. Produkty spoločnosti SBS reprezentujú spojenie štýlového talianskeho dizajnu a funkčnú rozmanitosť - kombináciu určenú pre jednotlivca, ktorý si dopraje to najlepšie na trhu. Spoločnosť SBS vyvinula niekoľko svojich značiek ako sú JAZ, Music Hero alebo Ekon. Každá z nich má svoju vlastnú identitu, ktorá podporuje povedomie o značke, kreativitu a inovácie pri súčasnom zachovaní koherentného a koordinovaného vzhľadu v súlade s obrazom spoločnosti.

    

   Parametre

   Farba biela

   Technické parametre

   Edícia Music Hero
   Frekvenčný rozsah 20 Hz - 20 kHz
   Impedancia 16 Ohm
   Kapacita 300 mAh
   Kompatibilita Bluetooth 5.0
   Senzitivita 90 dB

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 5 cm

   Rozmer y: 10 cm

   Rozmer z: 13 cm

   Hmotnosť: 0.085 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia