0

  PanzerGlass - Ochranná fólia Case Friendly AB pre Samsung Galaxy S21 5G, číra

  PG - Fólia CF AB pre Galaxy S21 5G,čír

  Dopredaj

  Edge-To-Edge

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  7259
  EAN
  5711724072598

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  20.79 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  24.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

    

   PanzerGlass - ochrana vždy na prvom mieste

   Ochranná flexibilná fólia renomovanej dánskej značky PanzerGlass™ je prvotriedna ochrana celého displeja vášho zariadenia. Je vyrobená z ultratenkého a veľmi pružného materiálu TPU, ktorý prešiel záťažovými testami zameranými na odolnosť, vďaka čomu sa nepoškodí ani pri mnohonásobnom zatváraní a otváraní smartfónu. Fólia je vyrábaná špeciálnou metódou, pri ktorej sa TPU ešte vo forme granulátu zmieša s prísadami a potom sa vylisuje do tenkého filmu. Získava tak ideálne hladký a odolný povrch, zabraňujúci poškriabaniu displeja.

   Flexibilná fólia má na povrchu totožnú oleofóbnu vrstvu ako ochranné sklo PanzerGlass™. Zaručuje vysokú priepustnosť svetla, 100% dotykovú citlivosť a disponuje samoregeneračnými vlastnosťami, napr. ak sa vyskytnú nežiadúce škrabance. Spodná strana pozostáva so silikónovej vrstvy, ktorá neslúži len na ľahkú aplikáciu, ale zároveň vyrovnáva povrch displeja a odstraňuje drobné škrabance na používanom smartfóne. Vďaka nej je inštalácia veľmi jednoduchá a umožňuje fóliu opätovne prelepiť v prípade nepresnej aplikácií na smartfón.

   Najnovšie technológie a patentovaná výroba zaručila víťazstvo PanzerGlass™ v prestížnom teste TÜV, čo dokazuje vysokú kvalitu výrobkov a poskytuje tak najlepšiu ochranu displeja pre Váš smartfón.

          

   Antibacterial

   PanzerGlass™ pripravil pre všetky smartfóny novej generácie inovatívnu, vedecky testovanú tajnú zbraň proti baktériám. Fólia kombinuje najnovšie technológie, povrch s antibakteriálnou aktívnou vrstvou a preslávenú odolnosť výrobkov PanzerGlass™. Takto vylepšený povrch dokáže eliminovať až 99% baktérií a spór plesní. Povlak je netoxický a je v súlade s nariadením EU o biocídnych výrobkoch (BPR). Okrem toho poskytuje 12 mesačnú non-stop ochranu a je testovaný podľa normy JIS 22810/ISO 22196.

      

   Zaoblené okraje

   Fólia „Edge-to-Edge“ pokrýva celú prednú plochu displeja (až po okraje). Disponuje funkčným otvorom pre reproduktor. V závislosti od typu zariadenia poskytuje aj ďalšie otvory pre snímače, tlačidlá alebo kameru. Tvar fólie je vždy prispôsobený danému zariadeniu a maximalizuje ochranu pri zachovaní funkčnosti a jednoduchosti použitia. Okraje sú starostlivo zaoblené, dôkladne leštené a potiahnuté oleofóbnou vrstvou, aby sa zachovala 100% dotyková funkčnosť displeja.

      

   Case Friendly

   Cieľom spoločnosti PanzerGlass™ je zabezpečiť ochranu pre celé mobilné zariadenie. Preto navrhla bezpečnostné sklá a fólie s vlastnosťou „Case Friendly“, tj. fólia chráni celý displej zariadenia, ale na okrajoch je dostatočná rezerva pre použitie s akýmkoľvek zadným krytom telefónu. Kryt tak nevytláča okraje fólie a tá dokonale sadne na displej. Spolu s krytom zabezpečí dokonalú ochranu displeja vášho zariadenia.

          

   Poznámka: Ak používate zariadenie so snímačom odtlačkov prstov je potrebné pred aplikáciou ochrannej fólie vymazať uložené vzory odtlačkov a po aplikácii ochrannej fólie ich naskenovať znovu, aby sa zabezpečila 100% funkčnosť zariadenia. Je to z toho dôvodu, že snímače odtlačkov prstov sú veľmi citlivé na zmenu materiálu a hrúbky ochrannej fólie.


   Vlastnosti:

   • Originál produkt PanzerGlass™
   • Odolná proti škrabancom
   • Samoregeneračné vlastnosti
   • Krištáľovo čistá
   • 100% dotyková citlivosť displeja
   • Zaoblené hrany
   • Pokrytie celého displeja
   • Oleofóbna vrstva
   • Jednoduchá aplikácia
   •  

    Obsah balenia:

    • Ochranná fólia
    • Vlhčená handrička
    • Handrička z mikrovlákna
    • Nálepka na odstránenie prachu
       

   Parametre

   Farba číra
   Lepenie Full adhesive

   Technické parametre

   Edícia Antibacterial
   Kompatibilita Samsung Galaxy S21 5G
   Materiál Tvrdené sklo
   Typ Edge-To-Edge
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Antibakteriálne

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1 cm

   Rozmer y: 10.7 cm

   Rozmer z: 20 cm

   Hmotnosť: 0.04 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia