0

  PanzerGlass - Ochranný kryt objektívu fotoaparátu Hoops pre iPhone 13 Pro/13 Pro Max, čierna

  PG - Kryt Hoops pre iPh 13P/13 P Max,čie

  Aktívny

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1143
  EAN
  5711724011436

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  16.63 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Prvotriedna ochrana objektívov

   Chcete objektívy vášho iPhone 13 Pro alebo Pro Max ochrániť pred škrabancami spôsobenými pádmi, nárazmi alebo kontaktom s ostrými predmetmi vo vreckách? Používajte ochranné kryty PanzerGlass™ Hoops, ktoré sú vyrobené z jedinečného japonského skla Asahi. To je temperované v peci po dobu 5 hod., nie chemicky, vďaka čomu získava výnimočnú tvrdosť a odolnosť voči rôznym vonkajším vplyvom.

   Sklenené kryty PanzerGlass™ Hoops majú podobu malých sklenených krúžkov s tenkými hliníkovými čiernymi rámikmi a jednoducho sa lepia priamo na objektívy fotoaparátu. Zabezpečujú tak špičkovú ochranu a zároveň neovplyvňujú uhladený vzhľad smartfónu.

   Tvrdosť Platinum strength

   Ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops majú zvýšenú odolnosť Platinum strength. Pri výrobe sú až 2x temperované a leštené, takže disponujú výnimočnou tvrdosťou. Objektívy ochránia aj pred silnejšími nárazmi na tvrdé predmety a škrabancami od mincí, kľúčov alebo iných ostrých hrán.

   Vďaka výnimočnej odolnosti sú ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops vhodné pre každého aktívne žijúceho človeka, ktorý svoj telefón často používa pri športe, práci alebo iných rizikových aktivitách.

   Špičková kvalita záberov

   Sklenené ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops zabezpečia, že každý váš záber bude dokonale kvalitný, bez svetelných odleskov a šmúh spôsobených škrabancami alebo inými nedostatkami na objektívoch. Naplno tak využijete schopnosti fotoaparátu vášho iPhone 13 Pro alebo Pro Max.

   Sklenený kryt PanzerGlass™ Hoops je dokonale priehľadný, takže neskresľuje fotografie, neovplyvňuje farebnosť a zabudované funkcie objektívov.

   Bezstarostná aplikácia

   V balení ochranných krúžkov PanzerGlass™ Hoops nájdete ľahko použiteľný aplikátor, pomocou ktorého ich viete nalepiť hneď na prvýkrát v pohodlí domova. Kvôli ich lepeniu tak nemusíte navštevovať špecializovanú predajňu.

   Na okrajoch ochranných krúžkov je nanesené špeciálne odolné silikónové lepidlo. Vďaka nemu pevne držia na objektívoch za každých okolností a nehrozí, že sa jednoducho odlepia pri kontakte s kvapkami vody alebo inými vonkajšími vplyvmi.

   Použitie aj s puzdrami

   Sklenené krúžky PanzerGlass™ Hoops sú veľmi kompaktné a tenké, takže sa dajú používať aj v spojení s rôznymi typmi ochranných puzdier. Váš iPhone 14 Pro a Pro Max tak bude po celom obvode perfektne chránený pred všetkými druhmi poškodenia.

   Kompatibilita s puzdrami

   Sklenené ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops sú veľmi tenké a kompaktné, takže sa dajú používať aj v spojení s rôznymi druhmi ochranných puzdier. Váš iPhone 13 Pro alebo Pro Max tak bude po celom obvode perfektne chránený pred rozličnými druhmi poškodenia.

   Ekologické balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ prispieva k ochrane prírody nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení, ale aj tým, ako predáva svoje produkty. Ochranné kryty Hoops pre iPhone 13 Pro a Pro Max sú balené do ekologických obalov, na výrobu ktorých sa používa menej materiálu.

   Balenie pozostáva z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Je tak priateľské k životnému prostrediu a dá sa jednoducho recyklovať.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
   Materiál sklo/silikón
   Určenie Mobil

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Hmotnosť: 0.06 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia