0

  PanzerGlass - Ochranný kryt objektívu fotoaparátu Hoops pre iPhone 14 Pro/14 Pro Max, čierna

  PG - Kryt Hoops pre iPh 14P/14 P Max,čie

  Aktívny

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1141
  EAN
  5711724011412

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  16.63 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Objektívy vždy v bezpečí

   Nechcete, aby sa objektívy fotoaparátov vášho iPhone ľahko poškriabali pri nárazoch, pádoch na zem alebo kontakte s ostrými predmetmi? Používajte ochranný kryt PanzerGlass™ Hoops pre iPhone 14 Pro a Pro Max, ktorý je vyrobený z jedinečného japonského skla Asahi temperovaného v peci, nie chemicky. Vďaka 5 hod. temperácii má výnimočnú tvrdosť a odolnosť voči rôznym vonkajším vplyvom.

   Ochranný kryt PanzerGlass™ Hoops má podobu malých sklenených krúžkov s tenkými hliníkovými čiernymi rámikmi. Tie zabezpečujú najlepšiu možnú ochranu a ľahko ich nalepíte priamo na objektívy fotoaparátu. Zároveň však nijako negatívne neovplyvňujú uhladený vzhľad telefónu.

   Odolnosť Platinum strength

   Sklenené ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops majú zvýšenú odolnosť Platinum strength. Pri výrobe sú až 2x temperované a leštené, vďaka čomu získavajú nadštandardne vysokú tvrdosť. Objektívy tak spoľahlivo ochránia aj pred silnými nárazmi a škrabancami od kľúčov, mincí alebo iných ostrých predmetov.

   Vďaka špičkovej odolnosti sú ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops vhodné pre všetkých aktívne žijúcich ľudí, ktorí svoj smartfón často používajú pri práci, športe alebo iných potenciálne nebezpečných aktivitách.

   Dokonalé zábery za každých okolností

   Ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops zabezpečia, že všetky vaše videá a fotografie budú mať perfektnú kvalitu, bez šmúh, svetelných odleskov a iných nedokonalostí. Možnosti špičkového fotoaparátu iPhone 14 Pro a Pro Max tak využijete na maximum, bez akýchkoľvek kompromisov.

   Sklenený kryt PanzerGlass™ Hoops je dokonale priehľadný a krištáľovo čistý. Nijako tak neskresľuje fotografie, neovplyvňuje zabudované funkcie objektívov a farebnosť záberov.

   Alikácia bez starostí

   V balení ochranných krúžkov PanzerGlass™ Hoops sa nachádza ľahko použiteľný aplikátor. Prostredníctvom neho ich bezstarostne nalepíte hneď na prvýkrát, veľmi jednoducho, v pohodlí domova. Kvôli aplikácii na objektívy tak nemusíte navštevovať špecializovanú predajňu.

   Na okrajoch ochranných krúžkov je nanesené odolné silikónové lepidlo, vďaka ktorému pevne držia na objektívoch a nemusíte sa obávať, že odpadnú pri kontakte s kvapkami vody alebo inými vonkajšími vplyvmi.

   Použitie aj s puzdrami

   Sklenené krúžky PanzerGlass™ Hoops sú veľmi kompaktné a tenké, takže sa dajú používať aj v spojení s rôznymi typmi ochranných puzdier. Váš iPhone 14 Pro a Pro Max tak bude po celom obvode perfektne chránený pred všetkými druhmi poškodenia.

   Ekologické balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ prispieva k ochrane prírody nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení, ale aj tým, ako predáva svoje produkty. Ochranné kryty Hoops pre iPhone 14 Pro a Pro Max sú balené do ekologických obalov, na výrobu ktorých sa používa menej materiálu.

   Balenie pozostáva z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Je tak priateľské k životnému prostrediu a dá sa jednoducho recyklovať.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
   Materiál sklo/silikón
   Určenie Mobil

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Hmotnosť: 0.06 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia