0

  PanzerGlass - Ochranný kryt objektívu fotoaparátu Hoops pre iPhone 15/15 Plus, ružová

  PG - Kryt Hoops pre iPh 15/15 Plus, ruž

  Novinka

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1192
  EAN
  5711724011924

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  16.63 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Elegantná ochrana objektívov

   Nedovoľte, aby sa objektívy fotoaparátov vášho iPhone15 ľahko poškriabali pri pádoch, nárazoch alebo kontakte s ostrými predmetmi vo vreckách. Ochranné kryty PanzerGlass™ „Hoops“ pre iPhone15 sú vyrobené z jedinečného japonského skla Asahi, ktoré je temperované v peci, nie chemicky. Vďaka tomu získava výnimočnú tvrdosť a odolnosť voči rôznym vonkajším vplyvom.

   Ochranné kryty „Hoops“ majú podobu malých sklenených krúžkov s tenkými hliníkovými čiernymi rámikmi, ktoré jednoducho nalepíte priamo na objektívy fotoaparátu. Zabezpečujú tak najlepšiu možnú ochranu, no zároveň nijako negatívne neovplyvňujú uhladený vzhľad smartfónu.

   Úroveň tvrdosti PLATINUM

   Sklenené ochranné krúžky „Hoops“ majú zvýšenú odolnosť PLATINUM - to znamená, že pri výrobe sú až 2x temperované a leštené, vďaka čomu získavajú výnimočnú tvrdosť. Objektívy tak dokážu chrániť aj pred silnejšími nárazmi na tvrdé predmety a škrabancami od kľúčov, mincí alebo iných ostrých hrán.

   Vďaka výnimočnej odolnosti sú ochranné krúžky PanzerGlass™ „Hoops“ vhodné aj pre aktívne žijúcich ľudí, ktorí svoj telefón často používajú pri športe, práci alebo iných rizikových aktivitách.

   Kvalitné zábery bez kompromisov

   Ochranné krúžky „Hoops“ zabezpečia, že každá vaša fotografia a každé vaše video bude dokonale kvalitné, bez šmúh a svetelných odleskov spôsobených škrabancami alebo inými nedostatkami na objektívoch. Možnosti a technológie špičkového fotoaparátu iPhone15 tak využijete na maximum, bez akýchkoľvek kompromisov.

   Sklenený kryt krúžkov „Hoops“ je krištáľovo čistý a priehľadný. Nijako tak neskresľuje fotografie, neovplyvňuje farebnosť a zabudované funkcie objektívov.

   Jednoduchá aplikácia

   Súčasťou balenia ochranných krúžkov PanzerGlass™ „Hoops“ je aplikátor pre ľahkú aplikáciu. Prostredníctvom neho ich viete nasadiť hneď na prvýkrát, veľmi jednoducho, aj v pohodlí domova. Kvôli ich aplikácii tak nemusíte navštevovať špecializovanú predajňu.

   Po okrajoch ochranných krúžkov je aplikovaná špeciálna odolná silikónová vrstva, vďaka ktorej pevne držia na objektívoch za každých okolností a nehrozí, že odpadnú pri kontakte s kvapkami vody alebo inými vonkajšími vplyvmi.

   Kompatibilita s puzdrami

   Keďže sklenené krúžky PanzerGlass™ „Hoops“ sú mimoriadne tenké a kompaktné, dajú sa používať aj v spojení s rôznymi druhmi ochranných puzdier. Váš iPhone15 tak bude dokonale chránený po celom obvode pred všetkými druhmi poškodenia.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Všetky svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie ochranných krytov fotoaparátov „Hoops“ je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba ružová

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 15, iPhone 15 Plus
   Materiál sklo/silikón
   Určenie Mobil

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Hmotnosť: 0.06 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia