0

  PanzerGlass - Ochranný kryt objektívu fotoaparátu Hoops pre Samsung Galaxy A55 5G, čierna

  PG - Kryt objekt Hoops pre Gal A55 5G,či

  Novinka

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1227
  EAN
  5711724012273
  Vaša cena bez DPH
  16.62 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.94 EUR
  Koncová cena s DPH
  19.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Elegantná ochrana objektívov

   Doprajte objektívom vášho Samsung Galaxy A55 špičkovú ochranu pred škrabancami a poškodením pri pádoch alebo silných nárazoch. Jedinečné ochranné kryty PanzerGlass™ Hoops sa postarajú o to, že vaše objektívy budú v bezpečí pri všetkých aktivitách.

   Ochranné kryty Hoops majú podobu malých sklenených krúžkov, ktoré sú vyrobené z kvalitného japonského skla Asahi. Na ich okrajoch sa nachádzajú čierne hliníkové rámiky. Zabezpečujú tak špičkovú ochranu, no zároveň sú veľmi elegantné a nenarúšajú uhladený dizajn smartfónu.

   Úroveň tvrdosti PLATINUM

   Ochranné krúžky PanzerGlass™ Hoops pre Samsung Galaxy A55 majú odolnosť PLATINUM, čo znamená, že pri výrobe sú až 2x temperované a leštené. Vďaka tomu získavajú výnimočnú tvrdosť a dokážu ochrániť objektívy aj pred silnými nárazmi či škrabancami od veľmi ostrých predmetov.

   Kryty PanzerGlass™ Hoops sú jednoducho pripravené na každé dobrodružstvo. Nezáleží na tom, či svoj smartfón používate pri turistike, športe alebo rizikovej práci, vždy sa postarajú o dokonalú ochranu. Predĺžia jeho životnosť a znížia riziko drahých opráv.

   Bezchybná kvalita fotiek a videí

   Vďaka ochranným krytom PanzerGlass™ Hoops budú mať vaše videá či fotky špičkovú kvalitu, bez šmúh, bodiek alebo iných nedokonalostí spôsobených poškodeniami na objektívoch. Všetky možnosti fotoaparátu Samsung Galaxy A55 tak využijete na maximum, bez kompromisov.

   Ochranné krúžky Hoops pozostávajú z krištáľovo čistého a priehľadného skla, takže nijako neskresľujú kvalitu fotografií, nemajú vplyv na farebnosť alebo funkčnosť objektívov.

   Jednoduchá inštalácia s aplikátorom

   Súčasťou balenia ochranných krúžkov PanzerGlass™ Hoops je praktický aplikátor, vďaka ktorému ich na objektívy nasadíte veľmi presne hneď na prvýkrát, aj v pohodlí domova. Kvôli ich nalepeniu tak nemusíte navštevovať špecializovanú predajňu.

   Špeciálna odolná silikónová vrstva, ktorá sa nachádza na okrajoch ochranných krúžkov, zabezpečuje pevné spojenie s objektívmi za každých okolností. Nemusíte sa tak obávať, že odpadnú pri namočení do vody alebo pri kontakte s inými vonkajšími vplyvmi.

   Kompatibilita s puzdrami

   Túžite po tom, aby bol váš Samsung Galaxy A55 vždy perfektne chránený pred všetkými rizikami? Odporúčame využiť kombináciu ochranného skla PanzerGlass™ SAFE., TPU puzdra a ochranných krúžkov Hoops.

   Sklenené kryty Hoops sú veľmi tenké a kompaktné, takže ich bez akýchkoľvek obmedzení môžete používať spolu s puzdrami. Máte tak istotu, že váš smartfón bude v bezpečí vždy a všade.

   Ekologické balenie

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich poškodeniu pri nárazoch alebo pádoch.

   Balenie ochranných krytov objektívov PanzerGlass™ Hoops je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy A55 5G
   Materiál sklo/silikón
   Určenie Mobil

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia