0

  PanzerGlass - Ochranný kryt objektívu fotoaparátu PicturePerfect pre Samsung Galaxy S24/S23/S23+, čierna

  PG - Kryt objektívu PP pre Galaxy S24,či

  Novinka

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1204
  EAN
  5711724012044

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  16.63 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Objektívy vždy v bezpečí

   Nedovoľte, aby sa objektívy vášho Samsung Galaxy S24 poškodili pri pádoch, nárazoch alebo kontakte s ostrými predmetmi vo vreckách. Vďaka jedinečnému krytu PanzerGlass™ PicturePerfect bude mať váš smartfón dlhšiu životnosť a vyhnete sa vysokým výdavkom na opravy alebo výmeny poškodených objektívov.

   Ochranný kryt PicturePerfect je vyrobený zo špičkového japonského skla Asahi, ktoré je mimoriadne tvrdé a odolné. Objektívy tak spoľahlivo ochráni pred rôznymi druhmi poškodenia.

   Fotenie a nahrávanie bez limitov

   Kryt PanzerGlass™ PicturePerfect je krištáľovo číry a dokonale priľne na objektívy, takže nijakým spôsobom nevplýva na kvalitu alebo farebnosť fotografií či videí a neovplyvňuje zabudované funkcie fotoaparátu Samsung Galaxy S24.

   Ochranný kryt PicturePerfect chráni objektívy pred vznikom drobných škrabancov, rýh či šmúh. Tým zabezpečuje špičkovú kvalitu záberov aj po niekoľkých mesiacoch aktívneho používania smartfónu.

   4 jedinečné vrstvy

   Oleofóbna vrstva zabraňuje zachytávaniu odtlačkov prstov a výrazne redukuje šmuhy. Vaše zábery tak nebudú pokazené nečistotami na objektívoch. Naviac, je príjemná na dotyk.

   Vrstva ochranného skla zabezpečuje dokonalú odolnosť proti poškriabaniu alebo rozbitiu objektívov. Zároveň je veľmi tenká, takže nijako neovplyvňuje štýlový dizajn smartfónu.

   Polymetylmetakrylátová (PMMA) vrstva zohráva dôležitú bezpečnostnú úlohu. Je prilepená na sklo a poskytuje mu pevnú oporu. Teda, ak sa náhodou rozbije, neroztriešti sa na črepiny. Vďaka tomu nehrozí, že vám spôsobí zranenie.

   Silikónová vrstva umožňuje jednoduché pripevnenie ochranného krytu na váš smartfón. Zaisťuje dokonalú priľnavosť a spoľahlivé uchytenie aj pri niekoľkonásobnej opakovanej inštalácii. Sklo PicturePerfect môžete kedykoľvek odmontovať a opätovne nasadiť.

   Tvrdosť PLATINUM

   Ochranný kryt PanzerGlass™ PicturePerfect je vyrobený zo skla tvrdosti PLATINUM, ktoré je 2x temperované a leštené. Vďaka tomu získava vynikajúcu odolnosť a objektívy dokáže ochrániť aj pred väčšími nárazmi či škrabancami od veľmi ostrých predmetov.

   Sklá tvrdosti PLATINUM sú preto vhodné aj pre aktívne žijúcich ľudí, ktorí často telefón vystavujú rôznym nebezpečenstvám. Či už pri športe, rizikovej práci alebo iných aktivitách.

   Ešte ekologickejšie balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich poškodeniu pri nárazoch alebo pádoch.

   Balenie ochranného krytu objektívov PanzerGlass™ PicturePerfect je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Na jeho výrobu sa používa o 37 % menej papiera ako v prípade predchádzajúcej generácie krytov. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+
   Materiál sklo/silikón
   Určenie Mobil

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.2 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 13 cm

   Hmotnosť: 0.06 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia