0

  PanzerGlass - Puzdro Biodegradable pre iPhone 14 Plus, čierna

  PG - Puz Biodegradable pre iP 14 Plus

  Dopredaj

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  0419
  EAN
  5711724004193
  Vaša cena bez DPH
  12.48 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  14.97 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Puzdro, ktoré sa dá kompostovať

   Ochranné puzdro PanzerGlass™ Biodegradable pre iPhone 14 je vyrobené z jedinečného plastového materiálu, ktorý je však založený na čisto prírodných zlúčeninách. Vďaka tomu je 100 % kompostovateľné, čo potvrdzujú aj testy podľa normy ISO EN 13432.

   Avšak, jeho doménou nie je len ekológia. Poteší taktiež výbornou životnosťou a skvelou odolnosťou. Vďaka jedinečnej štruktúre materiálu dokáže veľmi dobre tlmiť nárazy a chrániť telefón pred rôznymi nebezpečenstvami, ktorým je vystavený pri každodennom používaní.

   Ochrana podľa vojenského štandardu

   Materiál puzdra Biodegradable je veľmi pružný, dokáže tak perfektne pohlcovať rázy pri pádoch či eliminovať škrabance od ostrých predmetov. Napríklad, kľúčikov vo vrecku. Svoj telefón tak môžete bez obáv nosiť v ruksaku, bunde či nohaviciach spolu s inými ostrými predmetmi.

   Naviac, puzdro Biodegradable odoláva prachu či rôznym poveternostným vplyvom. Vhodné je tak aj pre skutočných dobrodruhov. Jeho veľmi dobré ochranné schopnosti potvrdzuje skutočnosť, že spĺňa 1x štandard vojenskej triedy.

   Zvýraznite krivky svojho zariadenia

   Nemusíte sa obávať, že po inštalácii obalu zanikne unikátny dizajn vášho nového iPhone 14. Keďže puzdro Biodegradable je extrémne tenké, dokonale dovolí vyniknúť jedinečným tvarom vášho telefónu.

   Puzdro Biodegradable si vás nepochybne získa tiež svojou decentnou čiernou farbou, ktorú si jednoducho zamilujete. Aj ona prispieva k tomu, že telefón vyzerá byť na prvý pohľad úzky a kompaktný. Jej benefitom je tiež to, že nepriťahuje nečistoty.

   Komfortné používanie

   Puzdro Biodegradable dokonale sadne na jednotlivé krivky telefónu. Vynikajúco sa drží v ruke a materiál, z ktorého je vyrobené, sa vyznačuje veľmi dobrými protišmykovými vlastnosťami. Teda, zabezpečí, že váš iPhone 14 vám len tak ľahko nevypadne na zem. A to ani v prípade, že budete mať spotené či mokré ruky.

   Výrezy puzdra Biodegradable sú vyrobené na desatinku milimetra presne podľa parametrov iPhone 14. Perfektne tak kopírujú tlačidlá či ovládače a zaisťujú komfortné ovládanie za každých okolností.

   Jednoduché bezdrôtové nabíjanie

   Radi využívate bezdrôtové nabíjanie vášho smartfónu, no obávate sa, že puzdro ho bude znemožňovať? Žiadny strach, pokiaľ sa rozhodnete pre PanzerGlass™ Biodegradable, nebudete v tomto smere nijako obmedzovaní.

   Štruktúra ochranného puzdra Biodegradable bola navrhnutá tak, aby umožňovala bezproblémové bezdrôtové nabíjanie. Obal tak nemusíte už nikdy dávať dolu a svoj iPhone 14 môžete pohodlne dobíjať kdekoľvek.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 14 Plus
   Materiál Plast na biologickej báze
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Biologicky rozložiteľné, Kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním, 1x štandard vojenskej triedy

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.8 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 19.5 cm

   Hmotnosť: 0.085 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia