0

  PanzerGlass - Puzdro ClearCase D3O pre iPhone 15 Pro, čierna

  PG - Puz ClearCase D3O pre iPh15 Pro,čie

  Aktívny

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1177
  EAN
  5711724011771

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  24.95 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.94 EUR
  Koncová cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Spojenie japonského skla a TPU rámiku

   Ochranné puzdro PanzerGlass™ ClearCase pre iPhone 15 pozostáva z kombinácie jedinečného japonského skla Asahi, ktoré je poctivo vytvrdzované pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín a pružného TPU rámiku na okrajoch. Je tak pripravené odolávať aj silným nárazom, škrabancom od ostrých predmetov a pádom z veľkej výšky.

   Puzdro ClearCase bolo testované v mimoriadne náročných podmienkach a spĺňa najprísnejšie štandardy vojenskej triedy MIL-STD-810H.

   Jedinečný materiál D30® BIO

   Súčasťou puzdra ClearCase pre iPhone 15 je špeciálna vrstva vyrobená z najpokrokovejšieho ochranného materiálu na svete, D30® BIO, ktorý pozostáva z kukuričného škrobu. Je tak veľmi ekologický a puzdru dodáva unikátne vlastnosti.

   Materiál D30® BIO obsahuje voľné inteligentné molekuly, ktoré sa pri náraze okamžite spoja, aby účinne absorbovali energiu, následne ju rozptýlia a opäť sa vrátia do svojej pružnej polohy. Vďaka tejto technológii puzdro ClearCase efektívne ochráni váš iPhone 15 aj pri páde z veľkej výšky.

   Nechajte vyniknúť dizajn telefónu

   Vďaka priehľadnej zadnej strane dokonale vynikne elegantný dizajn a výnimočná farba vášho iPhone 15. Napriek vysokej odolnosti je však puzdro ClearCase pomerne tenké, takže výrazne nemení štandardnú veľkosť zariadenia.

   Puzdro ClearCase pre iPhone 15 zároveň disponuje ochranou voči zažltnutiu, takže sa nemusíte obávať, že po pár mesiacoch používania stratí svoju priehľadnosť a budete ho musieť meniť za nové.

   Komfortné používanie bez obmedzení

   Puzdro PanzerGlass™ ClearCase je vyrábané najmodernejšími technológiami, pričom otvory na jednotlivé ovládače či objektívy fotoaparátu sú vyrezané na desatinku milimetra presne. Nijakým spôsobom tak nebude ovplyvňovať funkcie vášho iPhone 15. Okraje puzdra sú mierne zvýšené pre ešte lepšiu ochranu displeja a objektívov.

   Termoplastický polyuretánový rámik na okrajoch puzdra má špeciálnu protišmykovú úpravu, vďaka ktorej vám váš iPhone len tak jednoducho nevypadne z ruky. A to ani v prípade, že budete mať mokré dlane.

   Kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním

   Ste priaznivcom bezdrôtového nabíjania a záleží vám na tom, aby ho vaše nové puzdro neobmedzovalo? V prípade PanzerGlass™ ClearCase nemusíte mať žiadne obavy. Jeho konštrukcia bola navrhnutá a testovaná tak, aby nijako neovplyvňovala bezdrôtové nabíjanie.

   Svoj iPhone 15 tak budete môcť komfortne nabíjať napríklad na bezdrôtovej nabíjačke v aute alebo v domácnosti bez toho, aby ste museli vždy dávať dolu puzdro.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Všetky svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie puzdra ClearCase je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 15 Pro
   Vlastnosti D3O

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Hmotnosť: 0.12 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia