0

  PanzerGlass - Puzdro ClearCase pre iPhone 14 Plus, čierna

  PG - Puzdro ClearCase pre iP 14 Plus,čie

  Aktívny

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  0407
  EAN
  5711724004070
  Vaša cena bez DPH
  29.13 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  34.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Mimoriadne odolné japonské sklo Asahi

   Ochranné puzdro PanzerGlass™ ClearCase je vyrobené z kombinácie tvrdeného japonského skla Asahi a mäkkého TPU rámiku na okrajoch. Sklo nie je tvrdené chemicky ako v prípade bežných skiel, ale temperáciou pri teplote 500 °C, a to až po dobu 5 hodín.

   Vďaka tomuto jedinečnému patentovanému spôsobu výroby sklo získava mimoriadnu pevnosť, nárazuvzdornosť a odolnosť voči škrabancom či vode. Spĺňa 2x štandardy vojenskej triedy. Váš telefón tak dokáže spoľahlivo ochrániť pred rôznymi nástrahami, ktorým je vystavený pri každodennom používaní.

   Vyššia odolnosť, viac ekológie

   TPU rámik ochranného puzdra ClearCase má vzor včelieho plástu, vďaka čomu dokáže vynikajúco pohlcovať nárazy. Napríklad, pri vypadnutí z ruky alebo vrecka. V porovnaní s puzdrom pre iPhone 14 odolá pádom z väčšej výšky, až 240 cm.

   Sklo ochranného puzdra zvládne až 3000 poškriabaní oceľovou vlnou bez toho, aby bola narušená jeho povrchová vrstva. Nosenie vo vrecku s kľúčikmi tak už nemusí byť žiaden problém. A to najlepšie? Po novom je ClearCase vyrobené zo 100 % recyklovaných materiálov!

   Nechajte vyniknúť dizajn telefónu!

   Keďže puzdro PanzerGlass ClearCase má priehľadnú zadnú stranu, nijako negatívne neovplyvňuje jedinečný dizajn a farbu vášho iPhone 14. Nemusíte sa tak obávať, že zaniknú jeho jedinečné krivky, kvôli ktorým ste si ho tak obľúbili.

   Naviac, puzdro ClearCase disponuje špeciálnou ochranou proti zažltnutiu. Na rozdiel od štandardných plastových priehľadných obalov sa tak nemusíte obávať, že po niekoľkých mesiacoch používania začne kaziť vzhľad vášho telefónu a budete ho musieť meniť za nové.

   Komfortné používanie

   Puzdro ClearCase dokonale sadne na jednotlivé krivky telefónu. Vynikajúco sa drží v ruke a materiál, z ktorého je vyrobené, sa vyznačuje veľmi dobrými protišmykovými vlastnosťami. Teda, zabezpečí, že váš iPhone 14 vám len tak ľahko nevypadne na zem. A to ani v prípade, že budete mať spotené či mokré ruky.

   Výrezy puzdra ClearCase sú vyrobené na desatinku milimetra presne podľa parametrov iPhone 14. Perfektne tak kopírujú tlačidlá či ovládače a zaisťujú komfortné ovládanie za každých okolností.

   Antibakteriálny povrch

   Povrch puzdra ClearCase je vybavený špeciálnou aktívnou antibakteriálnou vrstvou. Tá je netoxická a v súlade s nariadením EU o biocídnych výrobkoch (BPR). Povlak je oderuvzdorný a testovaný podľa normy JIS 22810/ISO 22196. Teda, ani pri každodennom používaní sa nemusíte obávať, že sa rýchlo zoderie a prestane plniť svoju funkciu.

   Antibakteriálny povrch zabezpečuje účinnú elimináciu až 99 % baktérií a spór plesní. Pomáha tak znížiť riziko, že na vašom telefóne sa budú množiť škodlivé mikroorganizmy spôsobujúce nepríjemné ochorenia.

   Jednoduché bezdrôtové nabíjanie

   Radi využívate bezdrôtové nabíjanie vášho smartfónu, no obávate sa, že puzdro ho bude znemožňovať? Žiadny strach, pokiaľ sa rozhodnete pre PanzerGlass™ ClearCase, nebudete v tomto smere nijako obmedzovaní.

   Štruktúra ochranného puzdra ClearCase bola navrhnutá tak, aby umožňovala bezproblémové bezdrôtové nabíjanie. Obal tak nemusíte už nikdy dávať dolu a svoj iPhone 14 môžete pohodlne dobíjať kdekoľvek.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 14 Plus
   Materiál sklo/recyklovaný plast
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Antibakteriálne, Kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním, 2x štandard vojenskej triedy

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.8 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 19.5 cm

   Hmotnosť: 0.085 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia