0

  Tento produkt je skrytý na internete

  PanzerGlass - Puzdro ClearCase pre Samsung Galaxy S10e, transparentná

  PanzerGlass - Puzdro ClearCase pre Samsung Galaxy S10e, transparentná

  End of Life

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  197
  EAN
  5711724001970

   Podrobnosti o produkte

   Špičkové japonské sklo

   Ochranné puzdro PanzerGlass™ ClearCase je vyrobené z kombinácie vysokokvalitného japonského skla Asahi a mäkkého TPU rámiku po stranách. Sklo je tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín. Vďaka tomu získava výnimočnú tvrdosť, odolnosť voči nárazom či škrabancom. Bez problémov tak zvládne vypadnutie z vrecka či ruky a ochráni váš smartfón pred rozbitím.

   Puzdrá PanzerGlass™ ClearCase sú testované v náročných podmienkach, s ktorými sa môže telefón stretnúť pri každodennom používaní. Vhodné sú tak aj pre ľudí, ktorí svoje zariadenia pravidelne vystavujú rôznym vonkajším vplyvom a namáhaniu.

   Nechajte vyniknúť dizajn telefónu

   Puzdro PanzerGlass™ ClearCase má hrúbku len 0,7 mm. Disponuje špeciálnou ochranou proti zažltnutiu. Na rozdiel od štandardných plastových priehľadných obalov sa tak nemusíte obávať, že po niekoľkých mesiacoch používania začne kaziť vzhľad vášho telefónu a budete ho musieť meniť za nové.

   Pri používaní vášho zariadenia nepochybne oceníte aj to, že puzdro sa vynikajúco drží v ruke a TPU rámik mu dodáva výborné protišmykové vlastnosti. Výrezy sú vyrobené na desatinku milimetra presne podľa parametrov vášho zariadenia. Perfektne tak kopírujú tlačidlá či ovládače a zaisťujú komfortné ovládanie za každých okolností.

   Transparentný, farebný alebo čierny?

   Chcete nechať vyniknúť prirodzenú farbu vášho telefónu? V takom prípade sa môžete rozhodnúť pre transparentnú verziu TPU rámiku, cez ktorú budete vidieť tradičné odtiene jeho tela.

   Naopak, ak máte radi hravé farby, zvoliť si môžete ochranné puzdro ClearCase s unikátnym zeleným, červeným, ružovým, oranžovým, modrým či strieborným rámikom. Váš smartfón tak získa svieži vzhľad, ktorý si nepochybne zamilujete!

   Ak preferujete decentný tmavý vzhľad, čierna verzia je určená pre vás.

   Jednoduché bezdrôtové nabíjanie

   Radi využívate bezdrôtové nabíjanie vášho smartfónu, no obávate sa, že puzdro ho bude znemožňovať? Žiadny strach, pokiaľ sa rozhodnete pre PanzerGlass™ ClearCase, nebudete v tomto smere nijako obmedzovaní.

   Štruktúra ochranného puzdra ClearCase bola navrhnutá tak, aby umožňovala bezproblémové bezdrôtové nabíjanie. Obal tak nemusíte už nikdy dávať dolu a svoje zariadenie môžete pohodlne dobíjať kdekoľvek.


   Parametre

   Farba transparentná

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy S10e

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 9 cm

   Rozmer y: 20 cm

   Rozmer z: 1.1 cm

   Hmotnosť: 0.12 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia