0

  Tento produkt je skrytý na internete

  PanzerGlass - Puzdro HardCase AB pre iPhone 13 mini, transparentná

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  0315
  EAN
  5711724003158

   Podrobnosti o produkte

   Odolnosť na prvom mieste

   Ochranné puzdro PanzerGlass™ HardCase je vyrobené z kombinácie pevného polykarbonátu a mäkkého termoplastického polyuretánového rámiku na okrajoch. Toto jedinečné spojenie materiálov zabezpečuje dokonalú odolnosť voči nárazom, pádom či škrabancom od ostrých predmetov.

   Puzdro PanzerGlass™ HardCase bolo testované v náročných podmienkach a spĺňa 2x najprísnejšie štandardy vojenskej triedy. Je tak pripravené ochrániť vaše zariadenie pred všetkými hrozbami, ktorým bude pri každodennom používaní vystavený.

   Antibakteriálny povrch

   Povrch puzdra HardCase je pokrytý špeciálnou aktívnou antibakteriálnou vrstvou. Tá je netoxická a v súlade s nariadením EU o biocídnych výrobkoch (BPR). Povlak je oderuvzdorný a testovaný podľa normy JIS 22810/ISO 22196. Teda, ani pri každodennom používaní sa nemusíte obávať, že sa rýchlo zoderie a prestane plniť svoju funkciu.

   Antibakteriálny povrch zabezpečuje účinnú elimináciu až 99 % baktérií a spór plesní. Pomáha tak znížiť riziko, že na vašom telefóne sa budú množiť škodlivé mikroorganizmy spôsobujúce nepríjemné ochorenia.

   Puzdro, ktoré nepokazí vzhľad telefónu

   Puzdro PanzerGlass™ HardCase disponuje špeciálnou ochranou proti zažltnutiu. Na rozdiel od štandardných plastových priehľadných obalov sa tak nemusíte obávať, že po niekoľkých mesiacoch používania začne kaziť vzhľad vášho telefónu a budete ho musieť meniť za nové.

   Pri používaní vášho zariadenia nepochybne oceníte aj to, že puzdro sa vynikajúco drží v ruke a TPU rámik mu dodáva výborné protišmykové vlastnosti. Výrezy sú vyrobené na desatinku milimetra presne podľa parametrov vášho zariadenia. Perfektne tak kopírujú tlačidlá či ovládače a zaisťujú komfortné ovládanie za každých okolností.

   Bezstarostné bezdrôtové nabíjanie

   Radi využívate bezdrôtové nabíjanie vášho smartfónu, no obávate sa, že puzdro ho bude znemožňovať? Žiadny strach, pokiaľ sa rozhodnete pre PanzerGlass™ HardCase, nebudete v tomto smere nijako obmedzovaní.

   Štruktúra ochranného puzdra HardCase bola navrhnutá tak, aby umožňovala bezproblémové bezdrôtové nabíjanie. Obal tak nemusíte už nikdy dávať dolu a svoje zariadenie môžete pohodlne dobíjať kdekoľvek.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba transparentná

   Technické parametre

   Edícia Antibacterial
   Kompatibilita iPhone 13 mini
   Materiál TPU
   Určenie Mobil
   Vlastnosti MicroFracture, Antibakteriálne

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 2 cm

   Rozmer y: 10 cm

   Rozmer z: 20 cm

   Hmotnosť: 0.06 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia