0

  PanzerGlass - Puzdro HardCase D3O pre iPhone 15 Pro Max, transparentná

  PG - Puz HardCase D3O pre iP 15 P Max,tra

  Novinka

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1175
  EAN
  5711724011757
  Vaša cena bez DPH
  24.96 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Odolné a ekologické zároveň

   Ochranné puzdro HardCase pre iPhone 15 pozostáva z kombinácie pevného polykarbonátu vyrobeného zo 100 % recyklovaného plastu a termoplastického polyuretánového rámiku na okrajoch. Toto spojenie materiálov zabezpečuje špičkovú ochranu smartfónu pred škrabancami alebo poškodením pri silných nárazoch či pádoch na zem.

   Puzdro HardCase bolo testované v tých najnáročnejších podmienkach a spĺňa prísne štandardy vojenskej triedy MIL-STD-810H.

   Unikátny materiál D30® BIO

   Súčasťou puzdra HardCase pre iPhone 15 je špeciálna vrstva vyrobená z najpokrokovejšieho ochranného materiálu na svete, D30® BIO, ktorý pozostáva z kukuričného škrobu. Je tak veľmi ekologický a puzdru dodáva jedinečné vlastnosti.

   Materiál D30® BIO obsahuje voľné inteligentné molekuly, ktoré sa pri náraze okamžite spoja, aby účinne absorbovali energiu, následne ju rozptýlia a opäť sa vrátia do svojej pružnej polohy. Vďaka tejto technológii puzdro HardCase efektívne ochráni váš iPhone 15 aj pri páde z veľkej výšky.

   Elegantný dizajn

   Puzdro HardCase je priehľadné, takže umožní naplno vyniknúť dizajnu a farbám vášho iPhone 15. Napriek vysokej odolnosti je však pomerne úzke, takže výrazne nemení celkové proporcie zariadenia.

   Puzdro HardCase pre iPhone 15 zároveň disponuje ochranou voči zažltnutiu, takže sa nemusíte obávať, že po pár mesiacoch používania stratí svoju priehľadnosť a budete ho musieť meniť za nové.

   Príjemné používanie smartfónu

   PanzerGlass™ HardCase má na desatinku milimetra presne vyrezané otvory pre objektívy fotoaparátu a jednotlivé ovládače na stranách iPhone 15. Nijakým spôsobom tak neovplyvňuje funkčnosť vášho smartfónu. Okraje puzdra sú mierne zvýšené pre ešte lepšiu ochranu objektívov a displeja.

   Termoplastický polyuretánový rámik na okrajoch puzdra má špeciálnu protišmykovú úpravu, vďaka ktorej vám váš iPhone len tak jednoducho nevypadne z ruky. A to ani v prípade, že budete mať mokré dlane.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Všetky svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie puzdra HardCase je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba transparentná

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 15 Pro Max

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia