0

  PanzerGlass - Puzdro HardCase D3O pre Samsung Galaxy A55 5G, čierna

  PG - Puz HC D3O pre Galaxy A55 5G, čie

  Novinka

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  0473
  EAN
  5711724004735
  Vaša cena bez DPH
  16.62 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.94 EUR
  Koncová cena s DPH
  19.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Odolné a ekologické zároveň

   Ochranné puzdro HardCase pre váš smartfón pozostáva z kombinácie pevného polykarbonátu vyrobeného zo 100 % recyklovaného plastu a termoplastického polyuretánového rámiku na okrajoch. Toto spojenie materiálov zabezpečuje špičkovú ochranu smartfónu pred škrabancami alebo poškodením pri silných nárazoch či pádoch na zem.

   Puzdro HardCase bolo testované v tých najnáročnejších podmienkach a spĺňa prísne štandardy vojenskej triedy MIL-STD-810H.

   Unikátny materiál D30® BIO

   Súčasťou puzdra HardCase je špeciálna vrstva vyrobená z najpokrokovejšieho ochranného materiálu na svete, D30® BIO, ktorý pozostáva z kukuričného škrobu. Je tak veľmi ekologický a puzdru dodáva jedinečné vlastnosti.

   Materiál D30® BIO obsahuje voľné inteligentné molekuly, ktoré sa pri náraze okamžite spoja, aby účinne absorbovali energiu, následne ju rozptýlia a opäť sa vrátia do svojej pružnej polohy. Vďaka tejto technológii puzdro HardCase efektívne ochráni váš smartfón aj pri páde z veľkej výšky.

   Elegantný dizajn

   Puzdro HardCase v čiernom prevedení dodá vášmu zariadeniu eleganciu a štýl. Napriek vysokej odolnosti je však pomerne úzke, takže výrazne nemení celkové proporcie zariadenia.

   Príjemné používanie smartfónu

   PanzerGlass™ HardCase má na desatinku milimetra presne vyrezané otvory pre objektívy fotoaparátu a jednotlivé ovládače na stranách. Nijakým spôsobom tak neovplyvňuje funkčnosť vášho smartfónu. Okraje puzdra sú mierne zvýšené pre ešte lepšiu ochranu objektívov a displeja.

   Termoplastický polyuretánový rámik na okrajoch puzdra má špeciálnu protišmykovú úpravu, vďaka ktorej vám váš iPhone len tak jednoducho nevypadne z ruky. A to ani v prípade, že budete mať mokré dlane.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Všetky svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie puzdra HardCase je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy A55 5G
   Materiál recyklovaný materiál
   Určenie Mobil
   Vlastnosti D3O

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.8 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 19.5 cm

   Hmotnosť: 0.085 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia