0

  PanzerGlass - Puzdro HardCase D3O pre Samsung Galaxy S24 Ultra, čierna

  PG - Puz HC D3O pre Galaxy S24 Ultra,čie

  Novinka

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  1218
  EAN
  5711724012181

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  20.79 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  24.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Ochrana proti pádu z výšky až 4,8 metra

   Ochranné puzdro HardCase pre Samsung Galaxy S24 pozostáva z odolného 100 % recyklovaného plastu, ktorý tvorí zadnú stranu. Okraje sú vyrobené z plastu so 44 % podielom rastlinnej zložky. Toto jedinečné spojenie zabezpečuje nekompromisnú ochranu smartfónu pred škrabancami alebo poškodením v dôsledku silných nárazov či pádov.

   Puzdro PanzerGlass™ HardCase bolo testované pádom z výšky 4-násobku vojenského štandardu. Spoľahlivo tak ochráni váš telefón pri pádoch z výšky až 4,8 metra.

   Revolučný materiál D3O BIO

   PanzerGlass™ HardCase čiastočne pozostáva z D3O BIO, svetovo najpokročilejšieho ochranného materiálu na rastlinnej báze. Tento vedecky testovaný prírodný materiál obsahuje inteligentné molekuly, ktoré sa pri náraze účinne spoja, aby absorbovali energiu, následne ju rozptýlia a vrátia sa do svojej pôvodnej polohy.

   Vďaka tomuto unikátnemu materiálu dokáže puzdro PanzerGlass™ HardCase spoľahlivo ochrániť váš Samsung Galaxy S24 aj pred silnými nárazmi a zabrániť jeho poškodeniu.

   Štíhly elegantný dizajn

   Nechajte vyniknúť štýlový dizajn vášho nového Samsungu Galaxy S24! Puzdro PanzerGlass™ HardCase je napriek svojej vysokej odolnosti veľmi štíhle, takže výrazne nezmení proporcie vášho smartfónu.

   Puzdro HardCase bolo navrhnuté do najmenších detailov tak, aby presne sadlo na jednotlivé krivky zariadenia. Navyše v lákavom čiernom prevedení dodá vášmu Samsungu Galaxy S24 eleganciu a štýl.

   Pohodlné používanie smartfónu

   Keďže puzdro PanzerGlass™ HardCase má na milimeter presne vyrezané otvory a prehĺbenia na tlačidlá, nijako neovplyvňuje každodenné používanie smartfónu. Ku všetkým funkciám budete mať rovnako rýchly a jednoduchý prístup, ako keby ste žiadne puzdro nemali.

   Protišmyková úprava na povrchu puzdra zabezpečuje, že telefón sa vám ani pri náročnom používaní len tak ľahko nevyšmykne z ruky.

   Kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním

   Ochranné puzdro PanzerGlass™ HardCase je plne kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním. Svoj Samsung Galaxy S24 tak môžete pohodlne nabíjať bez akýchkoľvek obmedzení.

   Vďaka kompatibilite s bezdrôtovým nabíjaním viete svoj smartfón pohodlne dobíjať napríklad pri jazdách autom, pomocou špeciálnych držiakov, bez toho, aby ste museli dávať dolu puzdro.

   Ešte ekologickejšie balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich poškodeniu pri nárazoch alebo pádoch.

   Balenie ochranného puzdra PanzerGlass™ HardCase je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Na jeho výrobu sa používa o 40 % menej papiera ako v prípade predchádzajúcej generácie puzdier. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy S24 Ultra
   Materiál recyklovaný materiál
   Určenie Mobil
   Vlastnosti D3O

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.8 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 19.5 cm

   Hmotnosť: 0.085 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia