0

  Tento produkt je skrytý na internete

  PanzerGlass - Puzdro SilverBulletCase pre iPhone 14 Plus, čierna

  PG - Puz SilverBulletCase pre iP 14 Plus

  End of Life

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  0423
  EAN
  5711724004230

   Podrobnosti o produkte

   Výnimočná kombinácia materiálov

   Vysoko-odolné ochranné puzdro PanzerGlass™ SilverBullet pre iPhone 14 je vyrobené z kombinácie materiálu PMMA (akrylové sklo) a 100 % recyklovaného termoplastického polyuretánu so samo-regeneračnými vlastnosťami.

   Vďaka jedinečnému zloženiu si puzdro SilverBullet vie poradiť aj s tými najnáročnejšími podmienkami. Dokáže pohlcovať UV žiarenie, odolávať vode, hydroxidom, olejom, silným nárazom či škrabancom od ostrých predmetov . Vhodné je aj pre skutočných dobrodruhov či priaznivcov extrémnych športov, ktorí svojmu telefónu dávajú zabrať každý deň.

   Nadštandardná odolnosť

   Puzdro SilverBullet pre iPhone 14 je odolnejšie než jeho predchodca. Zvládne pád z výšky až 480 cm, ide tak o najodolnejší obal z ponuky PanzerGlass™. Vypadnutie z ruky či vrecka pre neho nepredstavuje žiaden problém.

   Naviac puzdro SilverBullet zvládne až 3000 poškriabaní oceľovou vlnou bez toho, aby bola poškodená jeho povrchová vrstva. Bez akýchkoľvek obáv ho tak môžete nosiť vo vrecku s kľúčikmi alebo mincami. Stále je vyrábané zo 100 % recyklovaných materiálov a spĺňa 4x najprísnejšie štandardy vojenskej triedy.

   Nechajte vyniknúť dizajn telefónu!

   Keďže puzdro PanzerGlass™ SilverBullet má priehľadnú zadnú stranu, nijako negatívne neovplyvňuje jedinečný dizajn a farbu vášho iPhone 14. Nemusíte sa tak obávať, že zaniknú jeho jedinečné krivky, kvôli ktorým ste si ho tak obľúbili.

   Naviac, puzdro SilverBullet disponuje špeciálnou ochranou proti zažltnutiu. Na rozdiel od štandardných plastových priehľadných obalov sa tak nemusíte obávať, že po niekoľkých mesiacoch používania začne kaziť vzhľad vášho telefónu a budete ho musieť meniť za nové.

   Komfortné používanie

   Puzdro SilverBullet dokonale sadne na jednotlivé krivky telefónu. Vynikajúco sa drží v ruke a materiál, z ktorého je vyrobené, sa vyznačuje veľmi dobrými protišmykovými vlastnosťami. Teda, zabezpečí, že váš iPhone 14 vám len tak ľahko nevypadne na zem. A to ani v prípade, že budete mať spotené či mokré ruky.

   Výrezy puzdra SilverBullet sú vyrobené na desatinku milimetra presne podľa parametrov iPhone 14. Perfektne tak kopírujú tlačidlá či ovládače a zaisťujú komfortné ovládanie za každých okolností.

   Antibakteriálny povrch

   Povrch puzdra SilverBullet je vybavený špeciálnou aktívnou antibakteriálnou vrstvou. Tá je netoxická a v súlade s nariadením EU o biocídnych výrobkoch (BPR). Povlak je oderuvzdorný a testovaný podľa normy JIS 22810/ISO 22196. Teda, ani pri každodennom používaní sa nemusíte obávať, že sa rýchlo zoderie a prestane plniť svoju funkciu.

   Antibakteriálny povrch zabezpečuje účinnú elimináciu až 99 % baktérií a spór plesní. Pomáha tak znížiť riziko, že na vašom telefóne sa budú množiť škodlivé mikroorganizmy spôsobujúce nepríjemné ochorenia.

   Jednoduché bezdrôtové nabíjanie

   Radi využívate bezdrôtové nabíjanie vášho smartfónu, no obávate sa, že puzdro ho bude znemožňovať? Žiadny strach, pokiaľ sa rozhodnete pre PanzerGlass™ SilverBullet, nebudete v tomto smere nijako obmedzovaní.

   Štruktúra ochranného puzdra SilverBullet bola navrhnutá tak, aby umožňovala bezproblémové bezdrôtové nabíjanie. Obal tak nemusíte už nikdy dávať dolu a svoj iPhone 14 môžete pohodlne dobíjať kdekoľvek.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 14 Plus
   Materiál TPU/recyklovaný plast
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Antibakteriálne, Kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním, 4x štandard vojenskej triedy

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.8 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 19.5 cm

   Hmotnosť: 0.085 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia