0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo Case Friendly pre Samsung Galaxy Tab Active Pro/Active4 Pro, čierna

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  7231
  EAN
  5711724072314

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  33.29 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  39.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Výnimočné sklo Asahi najvyššej kvality

   Tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass™ sa vyrába patentovaným technologickým postupom z unikátneho japonského skla Asahi tej najvyššej kvality. Sklo je temperované v peci (nie chemicky) pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín. Vďaka tomu získava mimoriadnu tvrdosť, odolnosť voči škrabancom, nárazom či pádom. Je tak pripravené zabezpečiť dokonalú ochranu a dlhšiu životnosť vášho tabletu.

   Tvrdené sklá PanzerGlass™ majú na povrchu špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov. Zostávajú tak vždy čisté a priehľadné. Zadná strana skla je potiahnutá jedinečným silikónovým nano povlakom. Ten perfektne absorbuje nárazy a zabezpečuje jednoduché viacnásobné nalepenie bez vzduchových bublín. Najnovšie technológie zaručili víťazstvo PanzerGlass™ v prestížnom teste odolnosti TÜV.

   Antibakteriálny povrch

   Na povrchu ochranných skiel PanzerGlass™ sa nachádza špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá je netoxická a dokáže eliminovať až 99 % baktérií či spór plesní. Poskytuje 12-mesačnú nepretržitú ochranu a jej vlastnosti sú testované podľa prísnej normy ISO 22196 / JIS 22810. Chráni tak vaše zdravie pred nepríjemnými ochoreniami.

   Pokiaľ chcete mať istotu, že váš tablet je vždy dokonale čistý, bez vírusov či baktérií, odporúčame používať PanzerGlass™ Spray Twice A Day.

   Super+GLASS

   Ochranné sklá PanzerGlass Super+GLASS prechádzajú procesom dvojitej temperácie, po dobu až 10 hodín. Vďaka tomu získavajú výnimočnú odolnosť voči silným nárazom či škrabancom a dokonale ochránia váš Samsung aj v náročných podmienkach.

   Zaoblené okraje

   Vďaka hrúbke len 0,4 mm ochranné sklo PanzerGlass™ negatívne neovplyvní vzhľad vášho tabletu. Nespôsobuje skresľovanie farieb a 100 % zachováva dotykové vlastnosti obrazovky. Edge-to-Edge technológia zas zabezpečuje, že sklo prekrýva celý displej až po okraj. Hrany sú starostlivo zaoblené a výrezy v skle boli precízne navrhnuté tak, aby sedeli s prvkami na vašom tablete.

   Case Friendly – kompatibilita s puzdrami

   Sklo PanzerGlass™ Case Friendly má hrany špeciálne prispôsobené tak, aby dokonale chránili okraj displeja, no zároveň boli kompatibilné s ochrannými puzdrami pre Samsung Tab. Nemusíte tak robiť žiadne kompromisy.

   Pri ochranných sklách PanzerGlass™ Case Friendly máte istotu, že keď si na svoj Samsung nasadíte ochranný obal, nebude dochádzať k vytláčaniu a vzniku nepekných vzduchových bublín. Môžete ho tak používať na 100 % a zároveň bude dokonale chránený voči rozbitiu.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy Tab Active Pro, Samsung Galaxy Tab Active4 Pro
   Materiál Tvrdené sklo
   Určenie Tablet

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 29 cm

   Rozmer y: 23 cm

   Rozmer z: 1.2 cm

   Hmotnosť: 0.12 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia