0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo Full Body AB pre Apple Watch 8/7 45 mm, čierna

  PG - Tv s FB AB pre A Watch 8/7 45mm,čie

  Aktívny

  Full Body

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  3664
  EAN
  5711724036644
  Vaša cena bez DPH
  24.96 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Temperované japonské sklo Asahi

   Ochrana Apple Watch Full Body je vyrobená z japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Kým bežné sklá sú tvrdené chemicky, PanzerGlass™ využíva poctivú temperáciu pri teplote 500 °C, a to až po dobu 5 hodín.

   Vďaka tomuto jedinečnému patentovanému spôsobu výroby sklo získava mimoriadnu pevnosť, nárazuvzdornosť a odolnosť voči škrabancom či vode. Smart hodiny Apple Watch tak dokáže spoľahlivo ochrániť pred rôznymi nástrahami, ktorým sú vystavené pri každodennom používaní.

   Ochranné sklo a puzdro v jednom

   PanzerGlass™ Apple Watch Full Body je spojením ochranného skla a puzdra na hodinky. Zabezpečuje tak nielen ochranu displeja, ale aj celej konštrukcie smartwatch.

   Po stránke odolnosti spĺňa PanzerGlass™ Apple Watch Full Body prísne štandardy vojenskej triedy, no zároveň je veľmi tenké – sklo disponuje hrúbkou len 0,4 mm. Nijako tak nenarušuje vzhľad hodiniek, 100 % zachováva dotykové vlastnosti displeja, neskresľuje farebnosť a neovplyvňuje žiadne funkcie.

   Žiadne odtlačky prstov

   Aj vás hnevajú nepekné odtlačky prstov, ktoré ostávajú na displeji hodiniek po každom dotyku a kazia ich elegantný vzhľad? PanzerGlass™ Apple Watch Full Body ochrana sa postará o to, aby bol tento problém pre vás minulosťou!

   Povrch ochranného skla je potiahnutý špeciálnou oleofóbnou vrstvou. Tá zabraňuje zanechávaniu odtlačkov prstov, vďaka čomu bude displej vašich hodiniek vždy dokonale čistý.

   Bezproblémové viacnásobné použitie

   Zadná strana ochranného skla PanzerGlass™ je potiahnutá nano silikónovou vrstvou. Jej úlohou je efektívne pohlcovať nárazy, no zároveň zabezpečuje jednoduchú viacnásobnú aplikáciu.

   Teda, keď kryt nepotrebujete, môžete ho v priebehu niekoľkých sekúnd dať ľahko dole. Naopak, pokiaľ chcete zaistiť dokonalú ochranu svojich hodiniek, viete ho jednoducho opätovne nasadiť. Nano silikónová vrstva sa postará o to, že ani pri viacnásobnom použití nebudú nijako ovplyvnené vlastnosti skla.

   Antibakteriálny povrch

   Na povrchu ochranných skiel PanzerGlass™ sa nachádza špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá je netoxická a dokáže eliminovať až 99 % baktérií či spór plesní. Poskytuje 12-mesačnú nepretržitú ochranu a jej vlastnosti sú testované podľa prísnej normy ISO 22196 / JIS 22810. Chráni tak vaše zdravie pred nepríjemnými ochoreniami.

   Pokiaľ chcete mať istotu, že vaše hodinky sú vždy dokonale čisté, bez vírusov či baktérií, odporúčame používať PanzerGlass™ Spray Twice A Day.

   Platinum strength

   Zvýšená odolnosť ochranných skiel PanzerGlass™. Pri výrobe je 2x temperovaná a leštená, čím získava vynikajúcu odolnosť. Displej hodiniek tak dokáže ochrániť aj pred väčšími nárazmi či škrabancami od ostrých predmetov.

   Sklá Platinum strength sú vhodné pre náročnejších používateľov, ktorí často hodinky vystavujú rôznym nebezpečenstvám. Napríklad, pri športe alebo rizikovej práci.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Edícia Antibacterial
   Kompatibilita Apple Watch 7 45 mm, Apple Watch 8 45 mm
   Materiál sklo
   Typ Full Body
   Určenie Smartwatch
   Vlastnosti Antibakteriálne, Anti Scratch

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.2 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 13.1 cm

   Hmotnosť: 0.04 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia