0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo Privacy Case Friendly CamSlider AB pre iPhone 12 mini, čierna

  PG - Tv s P CF CamS pre iPh 12 m,či

  Dopredaj

  Edge-To-Edge

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  P2713
  EAN
  5711724127137
  Vaša cena bez DPH
  24.96 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   PanzerGlass™ - ochrana vždy na prvom mieste

   Tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass™ je tým najlepším ochrancom displeja. Vyrába sa z japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, je PanzerGlass™ tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín. Vďaka tomu má výnimočnú tvrdosť, odolnosť a nárazuvzdornosť.

   Tvrdené sklá PanzerGlass™ majú na povrchu špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov. Zostávajú tak vždy čisté a priehľadné. Zadná strana skla je potiahnutá jedinečným silikónovým nano povlakom, ktorý perfektne absorbuje nárazy. Inštalácia je vďaka nemu veľmi rýchla a jednoduchá. Po nepresnom nalepení je možné sklo opätovne prilepiť bez akýchkoľvek ťažkostí. Najnovšie technológie v spojení s patentovanou výrobou zaručili sklám PanzerGlass víťazstvo v prestížnom teste TÜV, ktorý dokazuje ich vysokú kvalitu a schopnosť poskytovať tú najlepšiu ochranu displeja vášho smartfónu.

   Antibakteriálny povrch

   PanzerGlass™ v sebe ukrýva inovatívnu, vedecky testovanú zbraň proti baktériám. Sklo má špeciálne navrhnutý povrch s antibakteriálnou aktívnou látkou, ktorá dokáže eliminovať až 99 % baktérií a spór plesní.

   Povlak je netoxický a v súlade s nariadením EÚ o biocídnych výrobkoch (BPR). Okrem toho poskytuje 12 mesačnú non-stop ochranu a je testované podľa normy JIS 22810/ISO 22196.

   Sklo po celej ploche displeja

   PanzerGlass™ Edge-to-Edge sú vyrobené z plochého tvrdeného skla a pokrývajú celú prednú plochu zariadenia až po okraj. Tvrdené sklo má zvyčajne aspoň jeden presný otvor, ktorý zodpovedá polohe reproduktora. V závislosti od zariadenia sa môžu vyskytnúť aj ďalšie otvory pre snímače, tlačidlá a kameru.

   Tvar skla je vždy optimalizovaný tak, aby poskytoval špičkovú ochranu displeja, no zároveň zaručil funkčnosť a jednoduchosť používania. Okraje sú starostlivo zaoblené, leštené a potiahnuté oleofóbnou vrstvou. Dokonale tak zachováva 100% dotykové vlastnosti zariadenia.

   Case Friendly

   Cieľom spoločnosti PanzerGlass™ je zabezpečiť ochranu celého mobilného zariadenia. Preto navrhla bezpečnostné sklo "Case Friendly". To chráni celý displej zariadenia, ale na okrajoch má dostatočnú rezervu pre použitie akéhokoľvek krytu.

   Vďaka tejto úprave obal nevytláča okraje skla a nehrozí vznik vzduchových bublín. Spoločnosť PanzerGlass™ odporúča použiť bezpečnostné sklo Case Friendly v kombinácii s puzdrom ClearCase.

   Technológia MicroFracture

   Špeciálne vyvinutá úprava MicroFracture dodáva sklu extra pevnosť a húževnatosť vďaka odstráneniu mikroskopických chýb. Zvyšuje tak pevnosť hrán o viac ako 100% v porovnaní s tvrdeným sklom Super+, a to bez vplyvu na ďalšie mechanické vlastnosti.

   Technológia bola navrhnutá s cieľom eliminácie mikrotrhlín, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Zabezpečuje vyššiu odolnosť a životnosť skla, teda prispeje k lepšej ochrane displeja vášho mobilného zariadenia.

   CamSlider

   Sklo je naviac vybavené unikátnym systémom CamSlider slúžiacim na ochranu súkromia. Ten pozostáva zo zabudovaného krytu kamery, ktorý sa dá jednoducho a pohodlne posúvať doprava alebo doľava. Môžete tak účinne blokovať kameru vášho zariadenia.

   Privacy

   S ochranou displeja PanzerGlass™ Privacy môžete svoj telefón bezpečne používať aj na verejných miestach, kde je veľa cudzích ľudí. Vďaka špeciálnemu filtru bude obraz pri pohľade zo strán prakticky neviditeľný.

   Tvrdené sklo Privacy tak chráni nielen samotný displej, ale aj citlivé dáta a súkromie. Naviac ponúka všetky hlavné benefity klasických tvrdených skiel PanzerGlass™ - najmä vynikajúcu odolnosť voči poškriabaniu a poškodeniu.

   Prispôsobenie citlivosti dotykovej plochy a odomykania obrazovky

   Pri používaní bezpečnostného skla v kombinácii s puzdrom môže nastať problém s citlivosťou dotykovej plochy a odomykania obrazovky. Spoločnosť Apple ponúka ako riešenie nasledovný postup:

   • Aktualizujte si váš iPhone 12 mini na nový softvér 14.2.1
   • Reštartujte telefón
   • Prejdite na „Nastavenia“ a vyberte „Prístupnost“
   • Vyberte „Dotyk“, potom „Prispôsobenie dotykov“
   • Vypnite „Prispôsobenie dotykov“

   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Edícia Antibacterial
   Kompatibilita iPhone 12 mini
   Materiál Tvrdené sklo
   Typ Edge-To-Edge
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Antibakteriálne, MicroFracture, CamSlider, Privacy filter

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 9 cm

   Rozmer y: 20 cm

   Rozmer z: 1.2 cm

   Hmotnosť: 0.06 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia