0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo UWF AB FP wA pre Samsung Galaxy S23, číra

  PG - Tv sklo UWF AB wA pre Galaxy S23,čír

  Bestseller

  Ultra-Wide Fit

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  7315
  EAN
  5711724073151

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  24.95 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.94 EUR
  Koncová cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Temperácia v peci po dobu 5 hodín

   Ochranné sklo značky PanzerGlass™ je vyrábané z jedinečného japonského skla Asahi, poctivou temperáciou v peci (nie chemicky) pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín. Vďaka unikátnemu patentovanému technologickému postupu je pripravené odolávať všetkým nástrahám, ktorým môže byť vystavené pri každodennom používaní – pádom, škrabancom či nárazom tvrdých predmetov.

   Povrch ochranného skla PanzerGlass™ má na povrchu výnimočnú oleofóbnu vrstvu, ktorá zamedzuje zanechávaniu odtlačkov prstov. Váš telefón tak bude vždy vyzerať dokonale čisto. Silikónová vrstva na zadnej strane skla zas zabezpečuje špičkové tlmenie nárazov.

   Antibakteriálny povrch

   Vďaka ochrannému sklu PanzerGlass™ už váš smartfón nikdy nebude zdrojom nákazy. Na jeho povrchu je totiž špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá eliminuje až 99,99 % baktérií a spór plesní. Je netoxická a poskytuje až 12-mesačnú ochranu bez straty pôvodnej účinnosti. Jej vlastnosti sú testované podľa normy ISO 22196 / JIS Z 2801.

   Chcete mať istotu, že na vašom smartfóne sa nenachádzajú žiadne škodlivé baktérie či vírusy? V takom prípade odporúčame používať Spray Twice a Day.

   2x vyššia odolnosť voči pádom

   Sklo PanzerGlass™ pre radu Samsung Galaxy S23 je 2x odolnejšie voči pádom než verzia pre model Galaxy S22 a S22+. Vďaka tomu predlžuje životnosť smartfónu a znižuje riziko drahých opráv. Svoj telefón môžete sebavedomo používať aj v náročných podmienkach a prípadný pád nebude automaticky znamenať rozbitie displeja.

   Naviac, sklá PanzerGlass™ pre Samsung Galaxy S23 majú o 30 % odolnejšie okraje ako ich predchodca. Aj vďaka tomu ešte lepšie chránia obrazovku smartfónu pred poškodením vplyvom pádov a nárazov.

   Sklo, ktoré nepoškriabete

   Nosíte svoj Samsung vo vreckách s kľúčmi alebo inými tvrdými predmetmi? Vďaka ochrannému sklu PanzerGlass™ sa nemusíte obávať nepríjemných škrabancov na displeji. Vyvinuté totiž bolo tak, aby odolalo až 3 000 poškrabaniam, ktoré boli testované oceľovou vlnou.

   Napriek vysokej odolnosti však sklo PanzerGlass™ zachováva 100 % dotykovú citlivosť displeja a neskresľuje farby. Pri používaní svojho smartfónu tak prakticky nijako nepocítite jeho prítomnosť. Samozrejmosťou je tiež dokonalá kompatibilita s čítačkou odtlačkov prstov.

   Nalepte ho až 200x!

   Nalepenie skla PanzerGlass™ je mimoriadne jednoduché a zvládnete ho aj v prípade, že nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. No pokiaľ sa vám náhodou nepodarí na prvýkrát, nemusíte sa obávať, že sklo stratí svoju funkčnosť a budete si musieť kúpiť druhé.

   Silikónový povlak na zadnej strane skla PanzerGlass™ zabezpečuje, že ho môžete až 200x odlepiť a následne opätovne nalepiť bez toho, aby prišlo o svoje vynikajúce vlastnosti. Ak náhodou vymeníte váš smartfón za nový, viete ho bez problémov prelepiť.

   Precízne zahnuté okraje

   Ochranné sklo značky PanzerGlass™ pre zahnutý displej rady Samsung Galaxy S23 predstavuje výnimočnú ochranu, ktorá dosahuje najvyšší stupeň tvrdosti DIAMOND. Poskytuje tak maximálnu ochranu vášmu smartfónu.

   Presne tvarované krivky ochranného skla PanzerGlass™ dokonale sadnú na displej vášho smartfónu a zabezpečia jeho špičkovú ochranu pred rôznymi druhmi poškodenia. Pri aplikácii nedochádza k vytváraniu vzduchových bublín a súčasťou balenia je aj rámik "EasyAligner".

   Úroveň tvrdosti DIAMOND

   Najodolnejšie sklá PanzerGlass™ DIAMOND sú až 3x temperované a leštené. Vďaka tomu zabezpečujú nekompromisnú ochranu a bez problémov odolávajú aj veľmi silným nárazom či škrabancom od mimoriadne ostrých predmetov.

   Ochranné sklá PanzerGlass™ DIAMOND sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce svojmu smartfónu dopriať najlepšiu možnú ochranu pred všetkými vonkajšími vplyvmi.

   Ultra-Wide Fit (Case Friendly)

   Špeciálne navrhnutá veľkosť ochranného skla PanzerGlass™, ktoré dokonale prekrýva celú prednú stranu displeja až po okraj, no zároveň je kompatibilné s puzdrami a obalmi.

   Zabezpečuje veľmi dobrú ochranu pred rôznymi druhmi poškodenia, avšak zachováva vysokú citlivosť na dotyky a neskresľuje farebnosť displeja.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Všetky svoje produkty dimenzuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie ochranného skla pre Samsung Galaxy S23 je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.

   Poznámka: Ak používate zariadenie so snímačom odtlačkov prstov je potrebné pred aplikáciou ochranného skla vymazať uložené vzory odtlačkov a po aplikácii ochranného skla ich naskenovať znovu, aby sa zabezpečila 100% funkčnosť zariadenia. Je to z toho dôvodu, že snímače odtlačkov prstov sú veľmi citlivé na zmenu materiálu a hrúbky ochranného skla.


   Parametre

   Farba číra
   Lepenie Full adhesive

   Technické parametre

   Kompatibilita Samsung Galaxy S23
   Materiál Tvrdené sklo
   Typ Ultra-Wide Fit
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Diamond odolnosť, Antibakteriálne, S aplikátorom

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 2 cm

   Rozmer y: 10 cm

   Rozmer z: 20 cm

   Hmotnosť: 0.04 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia