0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo UWF Anti-Bluelight AB s aplikátorom pre iPhone 14 Pro Max, čierna

  PG - T s UWF A-B AB ap pre iP 14 Pro Max

  Aktívny

  Ultra-Wide Fit

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  2794
  EAN
  5711724027949
  Vaša cena bez DPH
  24.96 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Poctivá temperácia pri 500 °C

   Tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass™ sa vyrába patentovaným technologickým postupom z unikátneho japonského skla Asahi tej najvyššej kvality. Sklo je temperované v peci (nie chemicky) pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín. Vďaka tomu získava mimoriadnu tvrdosť, odolnosť voči škrabancom, nárazom či pádom. Je tak pripravené zabezpečiť dokonalú ochranu a dlhšiu životnosť vášho smartfónu.

   Tvrdené sklá PanzerGlass™ majú na povrchu špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov. Zostávajú tak vždy čisté a priehľadné. Zadná strana skla je potiahnutá jedinečným silikónovým nano povlakom, ktorý perfektne absorbuje nárazy.

   Antibakteriálny povrch

   Na povrchu ochranných skiel PanzerGlass™ sa nachádza špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá je netoxická a dokáže eliminovať až 99 % baktérií či spór plesní. Poskytuje 12-mesačnú nepretržitú ochranu a jej vlastnosti sú testované podľa prísnej normy ISO 22196 / JIS 22810. Chráni tak vaše zdravie pred nepríjemnými ochoreniami.

   Pokiaľ chcete mať istotu, že váš telefón je vždy dokonale čistý, bez vírusov či baktérií, odporúčame používať PanzerGlass™ Spray Twice A Day.

   O 25 % lepšia odolnosť

   Tvrdené sklá PanzerGlass™ pre iPhone 14 povyšujú ochranu displeja na úplne nový level. Voči sklám pre iPhone 13 sú o 25 % odolnejšie.

   Len veľmi ťažko nájdete spôsob, ako sklo PanzerGlass™ poškriabať alebo rozbiť. Nosenie telefónu vo vrecku spolu s kľúčmi či pád na zem pre vás už nebude postrachom. Vaše zariadenie je v bezpečí 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete ho bez obáv brávať so sebou na všetky dobrodružstvá.

   Diamond odolnosť

   Prémiová rada ochranných skiel, ktoré disponujú najlepšou možnou odolnosťou. Pri výrobe sú až 3x temperované a leštené. Zabezpečujú tak nekompromisnú ochranu za každých okolností, odolajú silným nárazom či kontaktu s veľmi ostrými predmetmi.

   Sklá Diamond strength pre iPhone 14 v porovnaní so sklami PanzerGlassTM pre iPhone 13 zvládnu pád z o 25 % väčšej výšky. Sú tak ideálnou voľbou pre najnáročnejších používateľov.

   Ultra-Wide Fit (Case Friendly)

   Špeciálne navrhnutá veľkosť ochranného skla, ktorá dokonale prekrýva celú prednú stranu displeja až po okraj, avšak zároveň je kompatibilná s puzdrami a obalmi. . Zabezpečuje veľmi dobrú ochranu pred rôznymi druhmi poškodenia, no zároveň zachováva vysokú citlivosť na dotyky a neskresľuje farebnosť displeja.

   Vďaka dokonalému prekrytiu displeja má toto sklo v porovnaní so Standard fit až o 100 % pevnejšie okraje a je o 20 % ohybnejšie. Naviac, odolá pádom z o 150 % väčšej výšky. Zabezpečuje tak špičkovú ochranu za každých okolností.

   Nepoškriabete ho

   Odolnosť ochranných skiel PanzerGlass™ bola testovaná pomocou oceľovej vlny. Náročné skúšky ukázali, že zvládnu až 3 000 poškriabaní bez toho, aby bola akokoľvek trvalo porušená ich povrchová vrstva.

   Teda, pokiaľ máte na svojom telefóne aplikované ochranné sklo PanzerGlass™, nemusíte sa ho báť nosiť vo vrecku s kľúčmi, mincami alebo inými ostrými predmetmi. Obrazovka bude vždy v bezpečí.

   Aplikačný rámik Easy Aligner

   Obávate sa, či ochranné sklo dokážete nalepiť aj sami, bez pomoci profesionálov? Žiadny strach, PanzerGlass™ pre svojich zákazníkov pripravil jedinečné riešenie, vďaka ktorému je aplikácia skutočne nenáročná!

   Súčasťou balenia je špeciálny rámik pre aplikáciu, vďaka ktorému sa vám podarí sklo PanzerGlass™ nalepiť rýchlo, jednoducho a mimoriadne presne, aj keď ste to nikdy predtým nerobili. Celý proces zvládnete doma a ľahko v priebehu pár minút.

   200x opakovateľná aplikácia

   Nepodarilo sa vám sklo nalepiť na prvýkrát, prípadne ho z nejakého dôvodu potrebujete odlepiť? Žiaden problém! Nemusíte si kupovať nové.

   Vďaka špeciálnemu silikónovému nano povlaku na zadnej strane je možné sklo odlepiť a následne opätovne jednoducho nalepiť bez toho, aby stratilo svoje optimálne vlastnosti. A to až 200-krát! Teda, ak náhodou vymeníte svoj telefón za nový, sklo si môžete ľahko prelepiť.

   Anti-blue light

   Modré svetlo vyžarované displejom smartfónu môže pôsobiť rýchlejšie starnutie očí, únavu, bolesť hlavy či problémy so spánkom. Eliminovať ho môžete nielen nosením špeciálnych okuliarov, ale aj unikátnym ochranným sklom PanzerGlass™.

   Ochranné sklo vybavené technológiou Anti-blue light filtruje modré svetlo vyžarované displejom, čím chráni vaše zdravie a robí používanie telefónu menej škodlivým. Zároveň však nijako neskresľuje prirodzené farby obrazovky.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna
   Lepenie Full adhesive

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 14 Pro Max
   Materiál Tvrdené sklo
   Typ Ultra-Wide Fit
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Antibakteriálne, Diamond odolnosť, S aplikátorom, AntiBlueLight

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.2 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 19.5 cm

   Hmotnosť: 0.075 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia