0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo UWF CamSlider AB pre iPhone 14 Plus/13 Pro Max, čierna

  PG -Ts UWF CS AB pre iP 14 Pl/13P Max,či

  Dopredaj

  Ultra-Wide Fit

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  2797
  EAN
  5711724027970
  Vaša cena bez DPH
  24.96 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Poctivá temperácia pri 500 °C

   Tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass™ sa vyrába patentovaným technologickým postupom z unikátneho japonského skla Asahi tej najvyššej kvality. Sklo je temperované v peci (nie chemicky) pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín. Vďaka tomu získava mimoriadnu tvrdosť, odolnosť voči škrabancom, nárazom či pádom. Je tak pripravené zabezpečiť dokonalú ochranu a dlhšiu životnosť vášho smartfónu.

   Tvrdené sklá PanzerGlass™ majú na povrchu špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov. Zostávajú tak vždy čisté a priehľadné. Zadná strana skla je potiahnutá jedinečným silikónovým nano povlakom, ktorý perfektne absorbuje nárazy.

   Antibakteriálny povrch

   Na povrchu ochranných skiel PanzerGlass™ sa nachádza špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá je netoxická a dokáže eliminovať až 99 % baktérií či spór plesní. Poskytuje 12-mesačnú nepretržitú ochranu a jej vlastnosti sú testované podľa prísnej normy ISO 22196 / JIS 22810. Chráni tak vaše zdravie pred nepríjemnými ochoreniami.

   Pokiaľ chcete mať istotu, že váš telefón je vždy dokonale čistý, bez vírusov či baktérií, odporúčame používať PanzerGlass™ Spray Twice A Day.

   O 25 % lepšia odolnosť

   Tvrdené sklá PanzerGlass™ pre iPhone 14 povyšujú ochranu displeja na úplne nový level. Voči sklám pre iPhone 13 sú o 25 % odolnejšie.

   Len veľmi ťažko nájdete spôsob, ako sklo PanzerGlass™ poškriabať alebo rozbiť. Nosenie telefónu vo vrecku spolu s kľúčmi či pád na zem pre vás už nebude postrachom. Vaše zariadenie je v bezpečí 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete ho bez obáv brávať so sebou na všetky dobrodružstvá.

   Diamond odolnosť

   Prémiová rada ochranných skiel, ktoré disponujú najlepšou možnou odolnosťou. Pri výrobe sú až 3x temperované a leštené. Zabezpečujú tak nekompromisnú ochranu za každých okolností, odolajú silným nárazom či kontaktu s veľmi ostrými predmetmi.

   Sklá Diamond strength pre iPhone 14 v porovnaní so sklami PanzerGlassTM pre iPhone 13 zvládnu pád z o 25 % väčšej výšky. Sú tak ideálnou voľbou pre najnáročnejších používateľov.

   Ultra-Wide Fit (Case Friendly)

   Špeciálne navrhnutá veľkosť ochranného skla, ktorá dokonale prekrýva celú prednú stranu displeja až po okraj, avšak zároveň je kompatibilná s puzdrami a obalmi. . Zabezpečuje veľmi dobrú ochranu pred rôznymi druhmi poškodenia, no zároveň zachováva vysokú citlivosť na dotyky a neskresľuje farebnosť displeja.

   Vďaka dokonalému prekrytiu displeja má toto sklo v porovnaní so Standard fit až o 100 % pevnejšie okraje a je o 20 % ohybnejšie. Naviac, odolá pádom z o 150 % väčšej výšky. Zabezpečuje tak špičkovú ochranu za každých okolností.

   Nepoškriabete ho

   Odolnosť ochranných skiel PanzerGlass™ bola testovaná pomocou oceľovej vlny. Náročné skúšky ukázali, že zvládnu až 3 000 poškriabaní bez toho, aby bola akokoľvek trvalo porušená ich povrchová vrstva.

   Teda, pokiaľ máte na svojom telefóne aplikované ochranné sklo PanzerGlass™, nemusíte sa ho báť nosiť vo vrecku s kľúčmi, mincami alebo inými ostrými predmetmi. Obrazovka bude vždy v bezpečí.

   Aplikačný rámik Easy Aligner

   Obávate sa, či ochranné sklo dokážete nalepiť aj sami, bez pomoci profesionálov? Žiadny strach, PanzerGlass™ pre svojich zákazníkov pripravil jedinečné riešenie, vďaka ktorému je aplikácia skutočne nenáročná!

   Súčasťou balenia je špeciálny rámik pre aplikáciu, vďaka ktorému sa vám podarí sklo PanzerGlass™ nalepiť rýchlo, jednoducho a mimoriadne presne, aj keď ste to nikdy predtým nerobili. Celý proces zvládnete doma a ľahko v priebehu pár minút.

   200x opakovateľná aplikácia

   Nepodarilo sa vám sklo nalepiť na prvýkrát, prípadne ho z nejakého dôvodu potrebujete odlepiť? Žiaden problém! Nemusíte si kupovať nové.

   Vďaka špeciálnemu silikónovému nano povlaku na zadnej strane je možné sklo odlepiť a následne opätovne jednoducho nalepiť bez toho, aby stratilo svoje optimálne vlastnosti. A to až 200-krát! Teda, ak náhodou vymeníte svoj telefón za nový, sklo si môžete ľahko prelepiť.

   Kryt objektívu - CamSlider

   Ochranné sklo vybavené technológiou CamSlider vám zabezpečí dokonalé súkromie za každých okolností. Zabudovaný kryt objektívu prednej kamery sa dá jednoducho posúvať doprava a doľava.

   Ako to funguje v praxi? Jedným pohybom prsta viete zablokovať alebo odblokovať prednú kameru vášho zariadenia. Máte tak 100 % istotu, že vás cez ňu nebude môcť nikto tajne sledovať.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 14 Plus, iPhone 13 Pro Max
   Materiál Tvrdené sklo
   Typ Ultra-Wide Fit
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Antibakteriálne, Diamond odolnosť, CamSlider

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Hmotnosť: 0.1 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia