0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo UWF Eyecare s aplikátorom pre iPhone 15 Pro Max, čierna

  PG - T s UWF Eyecare s a pre iP 15 P Max

  Aktívny

  Ultra-Wide Fit

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  2816
  EAN
  5711724028168

  SKLADOM: 

  3-4 týždne

  Vaša cena bez DPH
  24.96 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  29.95 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Špičková temperácia v peci

   Sklo PanzerGlass™ pre iPhone 15 Pro Max sa vyrába z unikátneho japonského skla Asahi, ktoré je temperované v peci, nie chemicky, pri teplote až 500 °C po dobu 5 hodín. Vďaka tomu získava mimoriadne vysokú tvrdosť, pevnosť a odolnosť voči rôznym vonkajším vplyvom.

   PanzerGlass™ dokonale ochráni displej vášho smartfónu pred škrabancami od ostrých predmetov, napríklad, kľúčov alebo mincí. Zároveň efektívne zabraňuje jeho rozbitiu pri silných nárazoch alebo pádoch na zem.

   3x Ešte lepšia odolnosť voči škrabancom

   V porovnaní s predchodcom majú ochranné sklá PanzerGlass™ pre iPhone 15 Pro Max až 3x vyššiu odolnosť voči škrabancom. To znamená, že zvládnu až 10 000 poškriabaní oceľovou vlnou bez rizika narušenia ich povrchovej vrstvy.

   Nové ochranné sklá PanzerGlass™ pre iPhone 15 Pro Max sú zároveň o 50 % pružnejšie ako predošlá generácia. Navrhnuté boli s cieľom čo najviac predĺžiť životnosť smartfónu, a to aj v prípade, že ho používate v náročných podmienkach.

   Tvrdosť Diamond strength

   Prémiová rada ochranných skiel, ktoré majú najlepšiu možnú odolnosť. Pri výrobe sú až 3x temperované a leštené. Zabezpečujú tak výnimočnú ochranu za každých okolností, odolajú silným nárazom či kontaktu s mimoriadne ostrými predmetmi.

   Vďaka svojim špičkovým vlastnostiam sú sklá Diamond strength vhodné pre náročných zákazníkov, ktorí svoj iPhone 15 Pro Max často vystavujú rôznym nebezpečenstvám.

   4 výnimočné vrstvy

   Ochranné sklo PanzerGlass™ pozostáva zo 4 základných vrstiev.

   Oleofóbna vrstva na povrchu zabraňuje zachytávaniu odtlačkov prstov a vzniku šmúh

   Tvrdené sklo chráni displej smartfónu pred silnými nárazmi a škrabancami

   Fólia proti roztriešteniu eliminuje riziko zranenia pri prasknutí skla

   Silikónová vrstva vyhladzuje už existujúce škrabance na displeji používaného telefónu

   Ultra-Wide Fit

   Špeciálne navrhnutá veľkosť ochranného skla, ktorá dokonale prekrýva celú prednú stranu displeja až po okraje. Zároveň je však plne kompatibilná s obalmi a puzdrami. Zabezpečuje veľmi dobrú ochranu aj pri nárazoch na hranu displeja, no zároveň zabezpečuje vysokú citlivosť na dotyky a neskresľuje farebnosť displeja.

   Vďaka špičkovému prekrytiu displeja má toto sklo v porovnaní so Standard fit až o 100 % pevnejšie okraje a je o 20 % ohybnejšie. Plus, odolá pádom z o 150 % väčšej výšky. Vhodné je tak aj pre náročnejších používateľov.

   Ochrana zraku 2 v 1

   Toto jedinečné ochranné sklo v sebe spája antireflexnú fóliu a špeciálny filter modrého svetla. Vďaka tomu perfektne chráni nielen displej vášho iPhone 15 Pro Max, ale aj váš zrak.

   Filter modrého svetla prispieva k nižšiemu namáhaniu očí, čím môže zlepšovať spánok a znižovať riziko bolesti hlavy pri dlhom pozeraní do displeja. Antireflexná fólia zas zamedzuje odrážaniu svetelných lúčov, vďaka čomu budete perfektne vidieť na obrazovku aj pri používaní smartfónu na priamom slnečnom svetle alebo pod svetlami v interiéroch.

   Ľahká inštalácia vďaka Easy Aligner

   Súčasťou balenia každého ochranného skla PanzerGlass™ Ultra-Wide Fit je špeciálny aplikačný rámik Easy Aligner. Inštaláciu ochranného skla na displej s ním zvládnete veľmi jednoducho v priebehu pár minút, aj keď v tomto smere nemáte vôbec žiadne skúsenosti.

   Vďaka rámiku Easy Aligner hneď na prvýkrát napasujete ochranné sklo presne k okrajom prednej časti telefónu. Máte tak istotu, že váš iPhone 15 Pro Max bude chránený na 100 %.

   Ešte ekologickejšie balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ prispieva k ochrane prírody nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení, ale aj tým, ako predáva svoje produkty. Ochranné sklá pre iPhone 15 Pro Max sú po novom balené do ešte ekologickejších obalov, na výrobu ktorých sa používa menej materiálu.

   Balenie pozostáva z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Je tak priateľské k životnému prostrediu a dá sa jednoducho recyklovať.


   Parametre

   Farba čierna
   Lepenie Full adhesive

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 15 Pro Max
   Materiál Tvrdené sklo
   Typ Ultra-Wide Fit
   Určenie Mobil
   Vlastnosti AntiBlueLight, Diamond odolnosť, S aplikátorom, Anti-Reflective

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 1.2 cm

   Rozmer y: 11 cm

   Rozmer z: 19.5 cm

   Hmotnosť: 0.075 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia