0

  PanzerGlass - Tvrdené sklo UWF Privacy s aplikátorom pre iPhone 15 Pro Max, čierna

  PG - Tv s UWF Privacy pre iP 15 P Max,či

  Bestseller

  Ultra-Wide Fit

  Výrobca
  PanzerGlass
  Kód
  P2812
  EAN
  5711724128127
  Vaša cena bez DPH
  27.45 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  32.94 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Jedinečné sklo temperované v peci

   Ochranné sklo PanzerGlass™ pre iPhone 15 je vyrábané z unikátneho japonského skla Asahi, ktoré je temperované v peci, nie chemicky, pri teplote až 500 °C po dobu 5 hodín. Vďaka tomu získava mimoriadne vysokú tvrdosť a pevnosť.

   PanzerGlass™ dokonale ochráni displej vášho smartfónu pred škrabancami od ostrých predmetov, napríklad, kľúčov alebo mincí. Zároveň účinne zabráni jeho rozbitiu pri pádoch alebo silných nárazoch.

   3x vyššia odolnosť voči škrabancom

   Ochranné sklo pre iPhone 15 má až 3x vyššiu odolnosť voči škrabancom oproti predchádzajúcemu modelu. To v praxi znamená, že zvládne až 10 000 poškriabaní oceľovou vlnou bez toho, aby došlo k narušeniu povrchovej vrstvy.

   Nové ochranné sklá PanzerGlass™ sú zároveň o 50 % pružnejšie ako predošlá generácia. Navrhnuté sú s cieľom čo najviac predĺžiť životnosť smartfónu, a to aj v prípade, že ho používate v náročných podmienkach.

   Úroveň tvrdosti DIAMOND

   Prémiová rada ochranných skiel, ktoré disponujú najvyššou a najlepšou možnou odolnosťou. Pri výrobe sú až 3x temperované a 3x leštené. Zabezpečujú tak nekompromisnú ochranu za každých okolností, odolajú silným nárazom či kontaktu s mimoriadne ostrými predmetmi.

   Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam sú sklá tvrdosti DIAMOND vhodné pre náročných používateľov, ktorí svoj iPhone 15 často vystavujú rôznym nebezpečenstvám.

   4 unikátne vrstvy

   Ochranné sklo PanzerGlass™ pozostáva zo 4 fantastických vrstiev:

   Oleofóbna vrstva na povrchu zabraňuje zachytávaniu odtlačkov prstov a vzniku šmúh.

   Tvrdené sklo je kľúčová vrstva a chráni displej smartfónu pred silnými nárazmi a škrabancami.

   Fólia proti rozbitiu eliminuje riziko zranenia pri prasknutí skla.

   Silikónová vrstva zabezpečí dokonalé priľnutie ochranného skla a zároveň vyhladzuje už existujúce škrabance na displeji používaného smartfónu.

   Ultra-Wide Fit

   Špeciálne navrhnutá veľkosť ochranného skla, ktorá dokonale prekrýva celú prednú stranu displeja až po okraj. Zároveň je však kompatibilná s puzdrami a obalmi. Zabezpečuje veľmi dobrú ochranu aj pri nárazoch na hranu displeja, no zároveň zachováva vysokú citlivosť na dotyky a neskresľuje farebnosť displeja.

   Vďaka dokonalému prekrytiu displeja má toto sklo v porovnaní s Classic Fit až o 100 % pevnejšie okraje a je o 20 % ohybnejšie. Naviac, odolá pádom z o 150 % väčšej výšky. Vhodné je tak aj pre náročnejších používateľov.

   Side-View Privacy

   Ochranné sklá Side-View Privacy sú určené pre každého, kto si chce čo naviac chrániť svoje súkromie. Vďaka špeciálnemu filtru znemožňujú vidieť údaje na displeji, ak sa na neho pozeráte zboku.

   Svoj iPhone 15 tak budete môcť komfortne používať aj v prostriedkoch MHD alebo na verejných priestranstvách s množstvom ľudí a máte istotu, že nikto z okolia nebude môcť sledovať to, čo na displeji vidíte vy.

   Jednoduchá inštalácia vďaka Easy Aligner

   Súčasťou balenia každého ochranného skla PanzerGlass™ Ultra-Wide Fit je špeciálny aplikačný rámik Easy Aligner. Inštaláciu skla na displej s ním zvládnete veľmi jednoducho v priebehu pár minút, aj keď s ňou nemáte vôbec žiadne skúsenosti.

   Vďaka rámiku Easy Aligner hneď na prvýkrát napasujete ochranné sklo presne na stred displeja telefónu. Máte tak istotu, že váš iPhone 15 bude nielen štýlový, ale aj chránený na 100 %.

   Trvalo udržateľné EKO balenia

   Spoločnosť PanzerGlass™ podniká kroky, ktoré vedú k znižovaniu environmentálnej záťaže. Všetky svoje produkty navrhuje tak, aby predlžovali životnosť zariadení a zamedzovali ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov.

   Balenie ochranného skla PanzerGlass™ je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.


   Parametre

   Farba čierna
   Lepenie Full adhesive

   Technické parametre

   Kompatibilita iPhone 15 Pro Max
   Materiál Tvrdené sklo
   Typ Ultra-Wide Fit
   Určenie Mobil
   Vlastnosti Privacy filter, S aplikátorom, Diamond odolnosť

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Hmotnosť: 0.075 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia