0

  SBS - Fólia STANDARD pre Fast Skin, číra

  SBS - Fólia STANDARD pre Fast Skin, číra

  Aktívny

  Výrobca
  sbs
  Kód
  TEFSTSKINSHEET
  EAN
  8018417281037
  Vaša cena bez DPH
  12.49 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  14.99 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Fólia STANDARD SHEET pre rezací stroj Fast Skin je určená na ochranu displeja a zadných častí smartfónov.

   Fólia typu Standard prešla funkčnými skúškami a spoľahlivo ochráni zariadenie pri páde z výšky až 1,5 metra. Napriek prekvapivej odolnosti je tenká len 0,12 mm! Vďaka svojej mimoriadnej elasticite dokáže vynikajúco absorbovať a tlmiť nárazy. Tie prejdú povrchom fólie ako vlny, ktoré sa rovnomerne rozptýlia, a tým sú do značnej miery absorbované.

   Nepodceňujte škrabance na displeji, ktoré bez použitia dodatočnej ochrany postupom času vznikajú. Oslabujú štruktúru skla a displej je náchylnejší na mechanické poškodenie. Včasným nasadením fólie tomu dokážete predísť a svoj displej efektívne ochránite. Na rozdiel od skla vám fólia nikdy nepopraská.

   Už tento základný model poskytuje extrémnu odolnosť voči škrabancom a disponuje výbornou samo-regeneračnou funkciou. Ide o modernú fóliu novej generácie, ktorá aj po dlhom používaní vyzerá stále ako nová. Fólia udrží fascinujúci a moderný vzhľad vášho zariadenia bez toho, aby narušila farby na obrazovke. Pri jej dokonalej priehľadnosti sa nemusíte vôbec obávať zníženej viditeľnosti. Čítačky odtlačkov prstov si zachovávajú 100 % funkcionalitu a nie sú nanesením fólie nijako ovplyvnené. Dokonca aj najnovšie ultrazvukové snímače reagujú, ako keby na smartfóne nebola nanesená žiadna ochranná vrstva.

   Fólia Standard je vhodná na smartfóny s rovným displejom, ale možno ju použiť aj na ochranu zadnej strany zariadenia. Nerozbitná ochrana je schopná čeliť každodenným výzvam, s ktorými sa vaše zariadenie môže stretnúť v taške, vo vrecku alebo počas používania. Na kalibráciu prístroja Fast Skin je potrebná práve táto fólia. Cena je za 1 kus.

   Samoregeneračná funkcia

   Pri výrobe bol použitý moderný, flexibilný a odolný materiál so samo-regeneračnou schopnosťou. Prípadné nedokonalosti a menšie škody spôsobené fólii sa v krátkom čase samé napravia. To všetko pri absolútne nezmenenej estetike a funkčnosti smartfónu.

   Táto vlastnosť zamedzuje aj vytváraniu bubliniek. Ak sa nejaké počas aplikácie náhodou objavia, zmiznú v priebehu pár hodín. Materiál fólie postupne rovnomerne priľne k displeju, čím dokonalo vyrovná povrch a vytlačí bublinky. Výsledkom je hladký displej s ochrannou fóliou, ktorá je voľným okom takmer neviditeľná.

   Dokonalá priehľadnosť

   Aby bol zaistený najlepší výsledok aj na telefónoch s veľmi jasným displejom alebo s veľmi vysokou obnovovacou frekvenciou obrazu, boli použité najnovšie objavy japonských laboratórií. Krištáľovo priehľadná fólia s upraveným povrchom zredukuje na minimum viditeľnosť neželaných stôp z používania (odtlačky prstov, šmuhy a pod.).

   Napriek tomu, že táto fólia je takmer neviditeľná, je stále prekvapivo odolná. Vďaka svojej výnimočnej priesvitnosti neskresľuje farby a ponecháva užívateľovi maximálny komfort a zážitok zo svojho zariadenia.

   FAST SKIN 3.0

   Fast Skin je jediný stroj, ktorý potrebujete na ochranu mobilných a smart zariadení. Zjednodušene povedané - funguje ako tlačiareň ochranných fólií novej generácie.

   V cloudovej online databáze sa nachádza vyše 4 000 modelov smartfónov, tabletov, inteligentných hodiniek a herných konzol.

   Fast Skin si pred rezaním stiahne z cloudu zakaždým najnovšie údaje a vy tak máte istotu, že vám odovzdá ten najaktuálnejší produkt.

   Súčasťou databáze sú dokonca aj staršie modely, na ktoré by ste v obchode už fóliu nezohnali. Pomocou wifi, SIM, alebo ethernet kábla ju môžete kedykoľvek aktualizovať a rozšíriť o ďalšie zariadenia.

   Rezací stroj Fast Skin s dotykovým ovládacím displejom dokáže vyrezať fóliu v priebehu pár sekúnd. Vďaka mimoriadne citlivým senzorom sa môžete spoľahnúť na maximálnu presnosť výrezov. A to vrátane otvorov na reproduktory, tlačidlá, fotoaparát a pod.

   Fóliu stačí vložiť do zariadenia a na displeji zvoliť jednu z predvolených možností. Po zadaní špecifikácií bude automat pracovať sám. Behom chvíľky vám odovzdá hotový produkt. Extra odolná fólia priľne dokonalo po celej ploche a je vhodná aj pre zaoblené displeje. Fast Skin dokáže vyrezať fóliu dokonca aj na zadnú časť vášho smartfónu. Viac sa dočítate TU >>

   Metóda suchej aplikácie

   Ochranné fólie Fast Skin sa aplikujú pomocou takzvanej suchej metódy. Vďaka špeciálnej lepiacej vrstve na celej ploche bude povrch displeja hladký, rovnomerný a bez „pomarančovej štruktúry“. Nepotrebujete použiť žiadnu tekutinu, ktorá by mohla zatiecť do otvorov. Fólia jednoducho priľne a je možné ju okamžite používať aj bez čakania. Vyrezávanie fólie je rýchle a plne automatizované, takže nevzniká toľko prebytočného odpadu a celý proces je omnoho ekologickejší.

   Lepidlá na báze silikónu sú určite štandardnejšie, ale niekedy zákazník potrebuje modifikovaný akrylát, pretože pre jeho zariadenie nie je vhodné použiť silikónové lepidlo a zo špecifických dôvodov potrebuje vyššiu priľnavosť. Ak vlastníte smartfón so silnou oleofóbnou úpravou, odporúčame vám preto aplikovať na neho fóliu s vrstvou na báze akrylového lepidla (napr. Standard alebo Ultra Protection). Ideálnou voľbou je fólia Super Smooth, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre modely zariadení s oleofóbnou vrstvou.

   Fólie so špeciálnou lepiacou vrstvou na akrylovej báze si vyžadujú väčšiu pozornosť vo fáze inštalácie.

   Kľúčové vlastnosti:
  • Špeciálna viacvrstvová fólia zložená zo štyroch častí
  • Dokonalá priehľadnosť
  • Hrúbka len 0,12 mm
  • Prešla pádovým testom z výšky až 1,5 m
  • Samoregeneračná funkcia
  • Vhodná na telefóny s rovným displejom alebo zadnú stranu zariadenia
  • Fólia Standard je potrebná na kalibráciu prístroja Fast Skin
  • Extrémne rýchla a jednoduchá aplikácia pomocou tzv. suchej metódy

  • Parametre

   Farba číra

   Technické parametre

   Kompatibilita Fast Skin 3.0, Fast Skin 2.0

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer y: 15 cm

   Rozmer z: 20 cm

   Hmotnosť: 0.014 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia

    

   Súvisiace produkty

   Rezací stroj Fast Skin s integrovaným dotykovým ovládacím displejom. Stroj dokáže vyrezať fóliu len za 30 sekúnd, respektíve za 1 minútu. Ponúka jednoduché polohovanie fólií vďaka predpripravenej šablóne. Obsluha aj údržba stroja je veľmi

   Kód
   TEFSTSKINMACHINE20
   EAN
   8018417281020
   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

   Aktívny

    

   Rezací stroj Fast Skin s integrovaným dotykovým ovládacím displejom. Stroj dokáže vyrezať fóliu len za 30 sekúnd, respektíve za 1 minútu. Ponúka jednoduché polohovanie fólií vďaka predpripravenej šablóne. Obsluha aj údržba stroja je veľmi

   Kód
   TEFSTSKINMACHINE30
   EAN
   8018417327407

   SKLADOM: 

   3-4 týždne

   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

   Aktívny

    

   Kód
   TEFSTSKIN30MAXI
   EAN
   8018417420368

   SKLADOM: 

   3-4 týždne

   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

   Aktívny

    

   Kód
   TEFSTSKIN30MINI
   EAN
   8018417448539

   SKLADOM: 

   3-4 týždne

   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

    
    

   Kód
   TEFSTSKINMACHINE40
   EAN
   8018417464799

   SKLADOM: 

   3-4 týždne

   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

   Novinka

    

   Kód
   TECASELABPRINTER
   EAN
   8018417457517

   SKLADOM: 

   3-4 týždne

   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH