0

  SBS - Fólia ULTRA PROTECTION pre Fast Skin, číra

  SBS - Fólia pre FS double shock

  Aktívny

  Výrobca
  sbs
  Kód
  TEFSTSKINSHEETDBL
  EAN
  8018417294051
  Vaša cena bez DPH
  14.98 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  17.98 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Fólia Ultra Protection pre rezací stroj Fast Skin je určená na ochranu displeja a zadných častí smartfónov.

   Fólia typu Ultra Protection prešla funkčnými skúškami a spoľahlivo ochráni displej pri páde z výšky až 2 metrov. Disponuje dvojitou hrúbkou 0,24 mm, vďaka čomu zabezpečuje mimoriadnu pevnosť a výrazne zvyšuje stupeň ochrany.

   Dokáže vynikajúco absorbovať a tlmiť nárazy. Tie prejdú povrchom fólie ako vlny, ktoré sa rovnomerne rozptýlia, a tým sú do značnej miery absorbované.

   Nepodceňujte škrabance na displeji, ktoré bez použitia dodatočnej ochrany postupom času vznikajú. Oslabujú zraniteľnú štruktúru skla a displej je náchylnejší na mechanické poškodenie. Včasným nasadením fólie tomu dokážete predísť a svoj displej efektívne ochránite. Na rozdiel od skla vám fólia nikdy nepopraská.

   Tento model poskytuje extrémnu odolnosť voči škrabancom a disponuje samoregeneračnou funkciou. Ide o modernú fóliu novej generácie, ktorá aj po dlhom používaní vyzerá stále ako nová.

   Fólia zachováva všetky farby na obrazovke neporušené. Pri jej dokonalej priehľadnosti sa nemusíte vôbec obávať zníženej viditeľnosti. Čítačky odtlačkov prstov si zachovávajú 100 % funkcionalitu a nie sú fóliou nijako ovplyvnené. Dokonca aj najnovšie ultrazvukové snímače reagujú, ako keby na smartfóne nebola nanesená žiadna ochranná vrstva.

   Fólia Ultra Protection je obzvlášť vhodná na rovné displeje. Možno ju použiť tiež na ochranu zadnej strany zariadenia. Táto nerozbitná ochrana je schopná čeliť každodenným výzvam, s ktorými sa vaše zariadenie môže stretnúť v taške, vo vrecku alebo počas používania. Cena je za 1 kus.

   Zdvojená hrúbka

   Táto vysoko-odolná fólia je vďaka svojej dvojitej hrúbke pevnejšia a odolnejšia v porovnaní s bežnými fóliami, a teda ponúka nadštandardnú ochranu displeja. Je vhodná pre ľudí, ktorí potrebujú skutočne účinnú ochranu obrazovky na svojom zariadení a potrpia si na pocit bezpečia. Fólia bola testovaná pri pádoch z výšky až 2 metrov. Napriek vysokej odolnosti a zdvojenej hrúbke je mimoriadne tenká – má len 0,24 mm!

   Samoregeneračná funkcia

   Pri výrobe bol použitý moderný, flexibilný a odolný materiál so samo-regeneračnou schopnosťou. Prípadné nedokonalosti a menšie škody spôsobené fólii sa v krátkom čase samé napravia. To všetko pri absolútne nezmenenej estetike a funkčnosti smartfónu.

   Táto vlastnosť zamedzuje aj vytváraniu bubliniek. Ak sa nejaké počas aplikácie náhodou objavia, zmiznú v priebehu pár hodín. Materiál fólie postupne rovnomerne priľne k displeju, čím dokonalo vyrovná povrch a vytlačí bublinky. Výsledkom je hladký displej s ochrannou fóliou, ktorá je voľným okom takmer neviditeľná.

   Dokonalá priehľadnosť

   Aby bol zaistený najlepší výsledok aj na telefónoch s veľmi jasným displejom alebo s veľmi vysokou obnovovacou frekvenciou obrazu, boli použité najnovšie objavy japonských laboratórií. Krištáľovo priehľadná fólia s upraveným povrchom zredukuje na minimum viditeľnosť neželaných stôp z používania (odtlačky prstov, šmuhy a pod.).

   Napriek tomu, že táto fólia je takmer neviditeľná, je stále prekvapivo odolná. Vďaka svojej výnimočnej priesvitnosti neskresľuje farby a ponecháva užívateľovi maximálny komfort a zážitok zo svojho zariadenia.

   Pocit dotyku skutočného skla

   Dotyk je možno najviac prehliadaný zmysel. Je pre nás dôležité ako sa pri využívaní našich produktov cítite.

   Vo výrobnom procese sme využili materiály, ktoré vytvárajú pozoruhodnú ilúziu. Tá navodzuje pocit, že sa dotýkate skutočného skla. K tomuto dojmu prispieva aj dokonalo hladký povrch a textúra povrchu.

   FAST SKIN 3.0

   Fast Skin je jediný stroj, ktorý potrebujete na ochranu mobilných a smart zariadení. Zjednodušene povedané - funguje ako tlačiareň ochranných fólií novej generácie.

   V cloudovej online databáze sa nachádza vyše 4 000 modelov smartfónov, tabletov, inteligentných hodiniek a herných konzol.

   Fast Skin si pred rezaním stiahne z cloudu zakaždým najnovšie údaje a vy tak máte istotu, že vám odovzdá ten najaktuálnejší produkt.

   Súčasťou databáze sú dokonca aj staršie modely, na ktoré by ste v obchode už fóliu nezohnali. Pomocou wifi, SIM, alebo ethernet kábla ju môžete kedykoľvek aktualizovať a rozšíriť o ďalšie zariadenia.

   Rezací stroj Fast Skin s dotykovým ovládacím displejom dokáže vyrezať fóliu v priebehu pár sekúnd. Vďaka mimoriadne citlivým senzorom sa môžete spoľahnúť na maximálnu presnosť výrezov. A to vrátane otvorov na reproduktory, tlačidlá, fotoaparát a pod.

   Fóliu stačí vložiť do zariadenia a na displeji zvoliť jednu z predvolených možností. Po zadaní špecifikácií bude automat pracovať sám. Behom chvíľky vám odovzdá hotový produkt. Extra odolná fólia priľne dokonalo po celej ploche a je vhodná aj pre zaoblené displeje. Fast Skin dokáže vyrezať fóliu dokonca aj na zadnú časť vášho smartfónu. Viac sa dočítate TU >>

   Metóda suchej aplikácie

   Ochranné fólie Fast Skin sa aplikujú pomocou takzvanej suchej metódy. Vďaka špeciálnej lepiacej vrstve na celej ploche bude povrch displeja hladký, rovnomerný a bez „pomarančovej štruktúry“. Nepotrebujete použiť žiadnu tekutinu, ktorá by mohla zatiecť do otvorov. Fólia jednoducho priľne a je možné ju okamžite používať aj bez čakania. Vyrezávanie fólie je rýchle a plne automatizované, takže nevzniká toľko prebytočného odpadu a celý proces je omnoho ekologickejší.

   Lepidlá na báze silikónu sú určite štandardnejšie, ale niekedy zákazník potrebuje modifikovaný akrylát, pretože pre jeho zariadenie nie je vhodné použiť silikónové lepidlo a zo špecifických dôvodov potrebuje vyššiu priľnavosť. Ak vlastníte smartfón so silnou oleofóbnou úpravou, odporúčame vám preto aplikovať na neho fóliu s vrstvou na báze akrylového lepidla (napr. Standard alebo Ultra Protection). Ideálnou voľbou je fólia Super Smooth, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre modely zariadení s oleofóbnou vrstvou.

   Fólie so špeciálnou lepiacou vrstvou na akrylovej báze si vyžadujú väčšiu pozornosť vo fáze inštalácie.

   Kľúčové vlastnosti:
  • Špeciálna viacvrstvová fólia zložená zo štyroch častí
  • Dokonalá priehľadnosť
  • Prešla úspešne pádovým testom z výšky až 2 m
  • Samoregeneračná funkcia
  • Vhodná aj na rovné displeje alebo zadnú stranu zariadenia
  • Extrémne rýchla a jednoduchá aplikácia pomocou tzv. suchej metódy
  • Hrúbka len 0,24 mm

  • Parametre

   Farba číra

   Technické parametre

   Kompatibilita Fast Skin 3.0, Fast Skin 2.0

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer y: 13 cm

   Rozmer z: 20 cm

   Hmotnosť: 0.013 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia

    

   Súvisiace produkty

   Rezací stroj Fast Skin s integrovaným dotykovým ovládacím displejom. Stroj dokáže vyrezať fóliu len za 30 sekúnd, respektíve za 1 minútu. Ponúka jednoduché polohovanie fólií vďaka predpripravenej šablóne. Obsluha aj údržba stroja je veľmi

   Kód
   TEFSTSKINMACHINE20
   EAN
   8018417281020
   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

   Aktívny

    

   Rezací stroj Fast Skin s integrovaným dotykovým ovládacím displejom. Stroj dokáže vyrezať fóliu len za 30 sekúnd, respektíve za 1 minútu. Ponúka jednoduché polohovanie fólií vďaka predpripravenej šablóne. Obsluha aj údržba stroja je veľmi

   Kód
   TEFSTSKINMACHINE30
   EAN
   8018417327407
   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

   Aktívny

    

   Kód
   TEFSTSKIN30MAXI
   EAN
   8018417420368
   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH

   Aktívny

    

   Kód
   TEFSTSKIN30MINI
   EAN
   8018417448539
   1 500.00 EUR 

   s DPH

   1 250.00 EUR 

   bez DPH