0

  SBS - PowerBank 10000 mAh, 2x USB-A, 2,1 A, čierna

  SBS - PowerBank 10000mAh, 2xUSB, 2,1A,či

  Bestseller

  10000 mAh

  Výrobca
  sbs
  Kód
  TTBB10000FASTK
  EAN
  8018417293931
  Vaša cena bez DPH
  16.65 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  19.98 EUR
  Koncová cena s DPH
  19.99 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Kľúčové vlastnosti:
  • Kapacita 10.000 mAh
  • 2 USB výstupy
  • 1 USB-C výstup
  • Micro USB konektor
  • Technológia Fast Charge
  • Inteligentné nabíjanie
  • Nabíjací výkon 10 W
  • Štýlový dizajn
  • LED diódy stavu nabitia
  • 3 výstupy

   Táto powerbanka je vybavená dvomi portami USB-A a jedným portom USB-C, vďaka ktorým umožňuje nabíjanie viacerých zariadení naraz. Využiť ju môžete na nabitie smartfónu, ale aj tabletu, inteligentných hodiniek či bezdrôtových slúchadiel. Všetky svoje obľúbené zariadenia tak viete nabíjať kedykoľvek a kdekoľvek.

   Štýlový dizajn, vysoká kapacita

   Vďaka kompaktným rozmerom svoju powerbanku s uhladeným moderným dizajnom môžete nosiť pohodlne vo vrecku, kabelke alebo ruksaku. Budete ju tak mať vždy poruke. Kapacita 10.000 mAh zaisťuje, že nabitá powerbanka dokáže až 4-krát doplna dobiť priemerný smartfón (v závislosti od kapacity batérie zariadenia).

   Rýchle nabíjanie

   Powerbanka je vybavená technológiou rýchleho nabíjania maximálnym výkonom 10 W. Na dobitie vášho zariadenia tak nemusíte dlho čakať. O vysokú rýchlosť a bezpečnosť nabíjania sa stará technológia Fast Charge.

   Technológia nabíjania Intelligent Charge

   Vďaka modernej technológii Intelligent Charge s výkonom 10 W bude nabíjanie vašich zariadení pomocou powerbanky nielen rýchle, ale aj veľmi bezpečné. Powerbanka automaticky upraví nabíjací výkon podľa parametrov pripojeného zariadenia, takže nehrozí riziko prehrievania alebo skratov.

   Jednoduché dobíjanie powerbanky

   Súčasťou balenia powerbanky je nabíjací kábel, prostredníctvom ktorého ju rýchlo a jednoducho dobijete z elektrickej zásuvky alebo iného zdroja elektriny. Na dobíjanie powerbanky slúži Micro USB konektor.

   Špičková kvalita

   Powerbanky SBS sú dôkladne testované v špičkových laboratóriách, vďaka čomu je zabezpečená ich vysoká kapacita, funkčnosť a dlhá životnosť. Sú plne certifikované pre európsky trh, takže spĺňajú tie najprísnejšie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť.

   Dlhá životnosť

   Vo vnútri powerbanky sa nachádzajú špičkové články, ktoré si udržia kapacitu viac ako 90 % po dobu 3 až 6 mesiacov. Vďaka nim má powerbanka dlhú životnosť a vydrží vám naplno slúžiť aj niekoľko rokov.

   Špičková kvalita článkov

   Powerbanka pozostáva z moderných článkov, ktoré boli odborne testované a vyvíjané, aby spĺňali tie najvyššie nároky na životnosť a odolnosť. Výrobca garantuje deklarovanú kapacitu powerbanky, takže aj pri reálnej prevádzke pojme také množstvo energie, aké je uvedené v technickej špecifikácii.

   LED diódy stavu nabitia

   Súčasťou powerbanky sú praktické LED svetielka, ktoré indikujú stav nabitia. Kedykoľvek si tak môžete jednoducho skontrolovať, či náhodou powerbanku netreba dobiť.

   Na palubu lietadla

   Cestujte bez obáv. Táto powerbanka je ideálnym spoločníkom pre každého cestovateľa. Je schválená na palubu lietadla, čím vám umožňuje neobmedzene užívať si váš digitálny svet, bez ohľadu na destináciu.

   Obsah balenia:
  • Powerbanka
  • Nabíjací kábel

  • Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kapacita 10000 mAh
   Kompatibilita Micro USB, USB-A
   Nabíjací prúd 2,1 A
   Technológie Intelligent Charge, Fast Charge

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer x: 3 cm

   Rozmer y: 9 cm

   Rozmer z: 17 cm

   Hmotnosť: 0.265 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia