0

  SBS - Fólia GLITTER pre Fast Skin, čierna

  SBS - Fólia Glitter pre FS, čierna

  Aktívny

  Výrobca
  sbs
  Kód
  TEFSTSKINSHEETGLTK
  EAN
  8018417295447
  Vaša cena bez DPH
  13.33 EUR
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  15.99 EUR
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Fólia Glitter pre rezací stroj Fast Skin je určená na ochranu zadných častí smartfónov.

   Fólia typu Glitter prešla funkčnými skúškami a spoľahlivo ochráni zariadenie pri páde z výšky až 1,5 metra. Napriek svojej odolnosti je prekvapivo tenká len 0,15 mm! Vďaka svojej mimoriadnej elasticite dokáže vynikajúco absorbovať a tlmiť nárazy. Tie prejdú povrchom fólie ako vlny, ktoré sa rovnomerne rozptýlia, a tým ho do značnej miery absorbujú.

   Atraktívny čierny dizajn má povrch obohatený o protišmykovú textúru, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Ide o modernú fóliu novej generácie, ktorá aj po dlhom používaní vyzerá stále ako nová. Aplikácia fólie pomáha zachovať fascinujúci a moderný vzhľad vášho zariadenia.

   Premeňte svoj smartfón, ktorý každodenne využívate na módny doplnok. Trblietavý efekt fólie bol navrhnutý tak, aby poskytoval vysokú ochranu a zároveň kompliment vášmu štýlu. Tento módny a odolný film je ponúkaný v troch farebných verziách: ružová, čierna a biela.

   Nerozbitná ochrana je schopná čeliť každodenným výzvam, s ktorými sa vaše zariadenie môže stretnúť v taške, vo vrecku alebo počas používania. Cena je za 1 kus.

   FAST SKIN 3.0

   Fast Skin je jediný stroj, ktorý potrebujete na ochranu mobilných a smart zariadení. Zjednodušene povedané - funguje ako tlačiareň ochranných fólií novej generácie.

   V cloudovej online databáze sa nachádza vyše 4 000 modelov smartfónov, tabletov, inteligentných hodiniek a herných konzol.

   Fast Skin si pred rezaním stiahne z cloudu zakaždým najnovšie údaje a vy tak máte istotu, že vám odovzdá ten najaktuálnejší produkt.

   Súčasťou databáze sú dokonca aj staršie modely, na ktoré by ste v obchode už fóliu nezohnali. Pomocou wifi, SIM, alebo ethernet kábla ju môžete kedykoľvek aktualizovať a rozšíriť o ďalšie zariadenia.

   Rezací stroj Fast Skin s dotykovým ovládacím displejom dokáže vyrezať fóliu v priebehu pár sekúnd. Vďaka mimoriadne citlivým senzorom sa môžete spoľahnúť na maximálnu presnosť výrezov. A to vrátane otvorov na reproduktory, tlačidlá, fotoaparát a pod.

   Fóliu stačí vložiť do zariadenia a na displeji zvoliť jednu z predvolených možností. Po zadaní špecifikácií bude automat pracovať sám. Behom chvíľky vám odovzdá hotový produkt. Extra odolná fólia priľne dokonalo po celej ploche a je vhodná aj pre zaoblené displeje. Fast Skin dokáže vyrezať fóliu dokonca aj na zadnú časť vášho smartfónu. Viac sa dočítate TU >>

   Metóda suchej aplikácie

   Ochranné fólie Fast Skin sa aplikujú pomocou takzvanej suchej metódy. Vďaka špeciálnej lepiacej vrstve na celej ploche bude povrch displeja hladký, rovnomerný a bez „pomarančovej štruktúry“. Nepotrebujete použiť žiadnu tekutinu, ktorá by mohla zatiecť do otvorov. Fólia jednoducho priľne a je možné ju okamžite používať aj bez čakania. Vyrezávanie fólie je rýchle a plne automatizované, takže nevzniká toľko prebytočného odpadu a celý proces je omnoho ekologickejší.

   Lepidlá na báze silikónu sú určite štandardnejšie, ale niekedy zákazník potrebuje modifikovaný akrylát, pretože pre jeho zariadenie nie je vhodné použiť silikónové lepidlo a zo špecifických dôvodov potrebuje vyššiu priľnavosť. Ak vlastníte smartfón so silnou oleofóbnou úpravou, odporúčame vám preto aplikovať na neho fóliu s vrstvou na báze akrylového lepidla (napr. Standard alebo Ultra Protection). Ideálnou voľbou je fólia Super Smooth, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre modely zariadení s oleofóbnou vrstvou.

   Fólie so špeciálnou lepiacou vrstvou na akrylovej báze si vyžadujú väčšiu pozornosť vo fáze inštalácie.

   Kľúčové vlastnosti:
  • Špeciálna viacvrstvová fólia zložená zo štyroch častí
  • Hrúbka len 0,15 mm
  • Prešla pádovým testom z výšky až 1,5 m
  • Vhodná na ochranu zadných častí zariadení
  • Extrémne rýchla aplikácia pomocou tzv. suchej metódy

  • Parametre

   Farba čierna

   Technické parametre

   Kompatibilita Fast Skin 3.0, Fast Skin 2.0

   Balenie

   Počet kusov v balení: 1 ks

   Rozmer y: 13 cm

   Rozmer z: 20 cm

   Hmotnosť: 0.01 kg

   Poslať info

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Facebook Diskusia